iPhone 5s Şarjlı Kılıf Kullananlar

Bu konuyu okuyanlar

00onur00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Kılıfı ben kullanıyorum çok başarılı, şarj konusunda bir artış veya düşüş görmedim gayet iyi.

Eğer şarjı kılıfı alıcaksanız telefon ve kılıfı ayrı şarj etmenizi öneriyorum, çünkü telefon ve kılıfın şarjı bitince taktığınız zaman 3 saat civarı belkide daha uzun olabiliyor telefondan sonra kılıfın fullenmesi, ayrı ayrı şarj ederseniz telefonada zarar gelmez.

00onur00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler yorumunuz için kılıfa daha sıcak bakıyorum zaten kullanımı öbürüne göre daha rahat telefonu biraz kalınlaştırsada :)

00onur00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kılıfı ben kullanıyorum çok başarılı, şarj konusunda bir artış veya düşüş görmedim gayet iyi.

Eğer şarjı kılıfı alıcaksanız telefon ve kılıfı ayrı şarj etmenizi öneriyorum, çünkü telefon ve kılıfın şarjı bitince taktığınız zaman 3 saat civarı belkide daha uzun olabiliyor telefondan sonra kılıfın fullenmesi, ayrı ayrı şarj ederseniz telefonada zarar gelmez.

İos 8 geldiğinde kılıflar yada mini şarj sorun çıkarır mı sizce kafama bu takıldı şimdide :)

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
İos 8 geldiğinde kılıflar yada mini şarj sorun çıkarır mı sizce kafama bu takıldı şimdide :)

Şarjlı kılıfın ios sürümü ile bir alakası yok, olayı şu içinde lightning kablonun ucu var telefonu o uca oturtuyorsunuz eğer arkada ki tuşa 2 saniye basılı tutarsanız kılıfın içinde ki şarjı telefona veriyor ve telefon dolunca otomatik kesiliyor akım.

İos sürümü ile ilgili bir alakası yok aynı şarj cihazınız gibi düşünün sadece kablo ve priz derdi yok :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar. Geçenlerde bir gsm şirketinin şubesinden aldığım iphone 5s şarj aleti malum '' kablo onaylı değil '' hatasına takılıp duruyordu. Sonrasında sertifikalı olanını aldık sözün kısası söyleyeceğim şu ki intouch şarjlı kılıfta da aynı hatayı alır mıyız ?