İPhone 5S mi iPhone 6 mı?

Bu konuyu okuyanlar

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Evet arkadaşlar biraz doğmamış bebeğe don biçmek gibi olacak ama yapacak bir şey yok... Şu an iPhone 3G kullanıyorum ilk çıktığında almıştım. Bir kaç ay önce değiştireyim dedim Lumia 920 aldım bir cacık olmadığını fark ettim ve Lumia'yı kardeşime verdim... Telefonu da değiştirmek istiyorum iOS'tan şaşmama kararı aldım... Ancak şimdi iPhone 5S mi alsam bir yıl daha bekleyip iPhone 6 mı? Çok büyük bir fark olur mu? Benim tahminim en büyük fark iPhone 6'da ekran büyür ancak büyük ekranlı tel kullanmayı sevmiyorum... Cebe soktuğunda rahatsız etmeyecek adamı? bilmiyorum bir yıl daha beklesem mi yoksa amaaann al iPhone 5S gitsin mi diyorsunuz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
6 mı ? Çok özel değilse sana bu kafayı yapan torbacının numarasını verir misin rica etsem? Nasıl bi konu açıyorsunuz anlamıyorum.

eairmak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
S3 kullanan biri olarak ybr 125 alma merakım olmasa parmak izi için alacaktım 5S ama şimdi beklemeye karar verdim 6 da görünümde değişmiş olur diye umut ediyorum

yigott

Asistan
Reaksiyon puanı
0
6 yı bekle bence kesınlıkle kamerası yukseltılecek tasarım degıstırılecek ekran cozunurlugu arttırılıcak diyorlar (retina display plus) vs vs bekle derım ...

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Ben iPhone 7i bekleyecek gibiyi 5 inç olur heral ozamana

Lhuki

Asistan
Reaksiyon puanı
0
millette ne para varmış arkadaş bide gariban edebiyatı yapılır bi bitmediniz ... :)

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
IOSUN 5 inç bir ıphone yapmadıgı sürece

pilini artırmadıgı sürece hiç bir değeri yok eğer bir değer verilecek se oda işletim sistemine verilir telefona değil !!!

Appleın s ürünlerinden uzak durun ama Iphone 5 alacagıma 5s alıyım dıyorsanı farklı Iphone 6 da muhtemelen 4.2 veya 4.3 inç olacak ekran kamerada 12-13 olur ama gerçekten teknolojiyi çok geriden takip edıyor

Dea

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Ben Olsam 6 yı Beklerim Büyük Değişlikşer Olabilir Ekran Kamera İşlemci Gibi

seyhanursel

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bence 5s al yok yok 5c al aman yok 5 al bekle 6 al bence hiçbirini alma aman 7 al iOS 10 olsun yok 6 al 9 olsun ne bilim alma zengin etme appleyi yada 4 s al olmazsa 4 al 32gb olandan Yada ne bilim yaw 4 dk dır yazıyorum zamanımı çalıdın hadi by:)

Milton Sirotta

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
5S'i beğendim ama kamera, işlemci ve parmak izi okuyucusu dışında pek bir değişiklik olmadı. Bunlar da büyük yenilik ama tasarımının ve ekranın değişmesini bekliyordum. Acil değilse bekle bence ama 5S alsan da beğenirsin. Sabredebilirsen sabret yani.

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
695
Ben şuan 5 kullanıyorum 5s in önce türkiyeye gelmesini bekliyecem sonra kullanıcıların yorumuna bakacam ona göre karar verecem

jaanki07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
abi neyin trbindesiniz siz ya :biggrin: 5s al 6 yı bekle 7 yi bekle 8 hiç bekleme direk 9 al

'' Bak abicim ömür beklemekle geçiyor zaten neden 1 sene boyunca bütün güzelliklerden mahrum kalasın ki madem paran var al 5s yoluna devam et 6 çıkarsa ekime çıkmazsa ... kadar de geç'' millet 5s in satışa çıkmasını beklemeye sabredemiyor sen 6 diyorsun ne sabır varmış be bende para olsa gidip amerika dan alır gelirdim valla :lol:

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Şu anki 5s fiyatları 3.500-3.199 arası gidip geliyor hem de 16gb

mhmtsysrt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abi neyin trbindesiniz siz ya :biggrin: 5s al 6 yı bekle 7 yi bekle 8 hiç bekleme direk 9 al

'' Bak abicim ömür beklemekle geçiyor zaten neden 1 sene boyunca bütün güzelliklerden mahrum kalasın ki madem paran var al 5s yoluna devam et 6 çıkarsa ekime çıkmazsa ... kadar de geç'' millet 5s in satışa çıkmasını beklemeye sabredemiyor sen 6 diyorsun ne sabır varmış be bende para olsa gidip amerika dan alır gelirdim valla :lol:

Süper yorum :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Allah akıl fikir versin. içmeye ayranı olmayanlar bile işadamları pozunda 2-3 bin liraları telefona veriyor ve işin garip tarafı bu telefonlar dünyada en pahalı Türkiye de satılıyor. dünyanın en zengin milletiyiz ya ondan :))