İphone 5s donma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Telefonumum güncellemeleri tamdır ancak son 1 haftadır telefon donmaya kendine reset atmaya başladı bütün gün internet açık ondan şüpeleniyorum ne yapmam lazım arkadaşlar :eek:

Bahadir06ANK

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Telefonumum güncellemeleri tamdır ancak son 1 haftadır telefon donmaya kendine reset atmaya başladı bütün gün internet açık ondan şüpeleniyorum ne yapmam lazım arkadaşlar :eek:
Bütün gün internet açık derken ne demek istediniz ?:) Eğer bütün gün internete bağlı derseniz benimki aldığımdan beri nerdeyse hiç interneti kesilmedi güncelleme hariç. Bi ara bende de vardı donma sorunu restore yaptıktan sonra düzeldi. Ama yeni bir iphone olarak kayıtettim. İtunes'dan restore işlemi yapın isterseniz. Ama verileriniz gider muhtemelen. SDN'de nasıl yapılacağı var. Garantisi varsa da direk servise ver istersen :)
Bir de 9.3.3'e de güncellediniz mi ?

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bütün gün internet açık derken ne demek istediniz ?:) Eğer bütün gün internete bağlı derseniz benimki aldığımdan beri nerdeyse hiç interneti kesilmedi güncelleme hariç. Bi ara bende de vardı donma sorunu restore yaptıktan sonra düzeldi. Ama yeni bir iphone olarak kayıtettim. İtunes'dan restore işlemi yapın isterseniz. Ama verileriniz gider muhtemelen. SDN'de nasıl yapılacağı var. Garantisi varsa da direk servise ver istersen :)
Bir de 9.3.3'e de güncellediniz mi ?
evet dün güncellemeyi aldım o konuda bi sıkıntı yok ancak bütün gün sms ve internet üzerinden konuşma görüşmeler yapıyorum standart basit uygulamalar oyun vs hiç işim olmaz ama nedense donuyor kitleniyor malesef :cool:

Bahadir06ANK

Asistan
Reaksiyon puanı
76
evet dün güncellemeyi aldım o konuda bi sıkıntı yok ancak bütün gün sms ve internet üzerinden konuşma görüşmeler yapıyorum standart basit uygulamalar oyun vs hiç işim olmaz ama nedense donuyor kitleniyor malesef :cool:
Ben 6 plus kullanıcısıyım. Arasında çok fark yok. Bende gün boyu sms kullanıyorum. Sürekli safaride youtube da bişeylere bakıyorum. Sorun yok. İlk iPhone 6 plus ım da arada uygulamadan felan atıyodu kendi kendi restart felan atıyodu. En son dokunmatiği de sıkıntı verdi hesap makinesinde 8e basıyorum 5 algılıyor felan servise verdim değişim yapıldı. Garantiniz devam ediyor mu ?

Bahadir06ANK

Asistan
Reaksiyon puanı
76
güncel sürüm kullanın
image.png

27temsilcisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
bende de aynı cihaz var yaşamıyorum sürekli online oyun oynuyorum tık demiyo

Bahadir06ANK

Asistan
Reaksiyon puanı
76
bende de aynı cihaz var yaşamıyorum sürekli online oyun oynuyorum tık demiyo
Trollsün heralde? Konuyu okumadan güncelleme yap diyosun, 1gb ram var zamanla kasar diyosun adam kasma sorunundan bahsetmemiş, sonra 5se terfi et diyosun sonra da gelmiş bende de aynı cihaz var sorun yok diyosun?

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bunun bi çok nedeni olabilir diye düşünüyorum 6 aylık iphone ilk kullanıcısıyım muhtemelen 3.parti uygulamalardan bişey sızdı veya updatelerden yazılım problemi var veya bütün gün wifi net açık ondan olabilir bi çok uygulama ansızın arka planda wifiden kendi güncelliyo yazılım sorunları telefona zarar veriyo yoksa çelik kasa telefon kendi kendine kasma yapması zor

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
recovery moda alıp temiz bir restore yapın update yapmayın.