iPhone 5s de oyun - internet vs. takılırken ekranı sorun olur mu ?

Bu konuyu okuyanlar

honadi15

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Merhaba arkadaşlar önceki konum olan http://forum.shiftdelete.net/telefo...siz-hangi-telefonu-almaliyim.html#post3095760 dan buraya damladım . iPhone 5s den yanayım çünkü ios un stabilitesi zengin ve güvenilir olan app store ve bir çok daha özellik den mahrum kalmak istemiyorum. Fakat tek sorun bana 4 inçlik ekranı gibi geliyor. iPhone 6 bekle diyenler olucak fakat bekliyecek zamanım kalmadı bu yakınlarda veya ilkbahar gibi telefonu alacağım. Kararsız kaldım genelde oyun ve internette takılıyorum ekran bana bir sorun çıkartır mı ? Hay day - clash of clans (böyleydi galiba) subway surfers - temple run - asphalt - real racing gibi oyunlar rahat oynanıyor mu ve internette rahat dolaşılıyor mu ? Tecrübesi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. Şuan kafamın bir kısmındada z1 var fakatandroid çok kötü geliyor ve beni uzun süre idare etmesi gerekiyor alacağım telefonun.
Kısacası iPhone 5s ekranı 4 inç olduğundan çok küçük geliyor oyun ve internette gezerken sıkıntı yaşatır mı ? Yaşatırsa başka önereceğiniz uzun süreli telefon önerisi ?

Gurberkable

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bir aydır iPhone 5 kullanıyorum 5s le aynı boyuttalar.
Clash of Clans hariç dediğin oyunların hepsini oynadım şu ana kadar hiç sıkıntı çekmedim. İnternette dolaşma, dizi film izleme olsun gayet tatmin edici. Al, gönül rahatlığıyla kullan...

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
ekran konusunda aslında telefon değilde ipad düşünmez misin? çünkü bence iphone 6yı bekleme belki o da 4 inç olur

MentorAuditore

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Açıkçası elimden bir çok telefon geçti , eğer uzun ömürlü istiyorsanız Apple ürünü almanız gayet güzel. Şu anda telefon olarak 5s kullanıyorum , 2 tane iPad ' im var.

Öncelikli olarak şunu belirteyim ki eğer sadece oyun ve internet için kullanacaksanız iPhone almanız biraz pahalıya kaçabilir. Onun yerine ( tabii bir iOs kalitesi vermeyecek ) daha ucuz ve şık bir Android deneyebilirsiniz.

Uzun yıllardır Apple markasından ayrılmadım ancak İOS ' ta tek bir sorun var , bir süre sonra verilen desteği kesmeye başlıyorlar. iPad 1 aldığımda 3.5 sene rahat ettim , sonra güncelleme desteği kesildi. Bende New iPad edindim hemen. Eğer 5s aldıktan sonra " gerçekten " uzun bir süre kullanacaksanız ve yenisini alırım nede olsa diyorsanız düşünmeden 5 - 5s alın derim.

Ama dediğim hala geçerli , daha büyük ekranlı ve uzun süre götüren Android'lerde var.

honadi15

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Herkesin yorumu için desteği için teşekkürler kararımı verdim şimdilik. iPhone 5s alıcağım inşallah. Konu kitlenebilir .

KaGe LoRd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben iPod 5G almıştım, iPhone 5 ve 5S gibi 4" ekranı var. Küçük diye düşünüyordum almadan önce ama şu an gayet yeterli buluyorum.

tashi 107

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dediğin oyunlar kasmaz ama bazen çökebilirler. Çökebilirler derken diğer iPhone'lardan 2 kat daha fazla çöküyor. Çünkü 64-bit işlemci var ve optimizasyon gerekiyor onun dışında gayet iyi bir seçim ve ekranın sorun olmayacağını düşünüyorum

ysfakbas

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sevgili üstadım ben hiçbir zaman iosda oyunların kasdığını yavaş internette dolaşıldığını duymadım..
oyunlar açısından kuşkun olmasın ..oyunların hepsi stabil olarak çalışır ..
ekran açısından bence yeterli ..koca ekranlı telefonlar taşımasın zor oluyor bence..
sosyal ağ açısından kesinlikle al
yani sonuç için rahat olsun ..(iphone 4 var bende )
iphoneturkey-biz-iphone-5S-inceleme-01.jpg