LCD, IPS, TFT, AMOLED ve Mikro Led Panel (Ekran) nedir?

Bu konuyu okuyanlar

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
İnsanlar artık ziyadesiyle farkındalık sahibi, iyiyi kötüyü ayırmak bir yana en iyi tercih etmek ve sahip olmak adına epey ince eleyip sık dokuyan bir millet olduk, herkesin tercih ettiği modeller de çok iyi.
Valla ben öyle düşünmüyorum bizim milletimizde hala pantolonum yırtık olsun cebimdeki telefon İPhone olsun diyen var asgari ücretle çalışıp kredi çekip 11 Pro Max alan var arkadaşlarının yanında kendini ezik hissetmesin diye babasına İPhone aldıran var kusura bakmayın ama bizim milletimiz iyice İPhone hastası oldu ve gösteriş yapmayı hava atmayı seven bir milletiz ve hala en pahalısı en iyisi algısı var bu İPhone 5 çıktığı zamanda vardı hala da var
Android'i Samsung'tan ibaret zanneden akıllı telefon denilince İPhone ve Samsung'tan başka marka bilmeyenler de cabası

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Valla ben öyle düşünmüyorum bizim milletimizde hala pantolonum yırtık olsun cebimdeki telefon İPhone olsun diyen var asgari ücretle çalışıp kredi çekip 11 Pro Max alan var arkadaşlarının yanında kendini ezik hissetmesin diye babasına İPhone aldıran var kusura bakmayın ama bizim milletimiz iyice İPhone hastası oldu

eleştirinize katılıyorum haklısınız bu birazda genel kültür ve görgü meselesi ve 10 parmağın 10 u da bir değil, lakin genel durum bu evet.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
eleştirinize katılıyorum haklısınız bu birazda genel kültür ve görgü meselesi ve 10 parmağın 10 u da bir değil, lakin genel durum bu evet.
bende 10 ay önce İPhone hastasıydım ama çok şükür bu hastalığı atlattım artık daha iyiyim ve sağlıklı düşünebiliyorum
Ben 5 yıllık İPhone 5s kullanıcısıyım o telefonu da sırf IOS için istemiştim zamanında babamın kafasını az ütülemedim 5 sene iyi dayandı bana ama son 10 ay bana cinnet geçirtti 2 hafta sonra kurtulacam sabreiyorum bu arada 5s benim ilk ve son İPhone'um olacak
Attığım linkteki videoyu sonuna kadar izleyin lütfen
youtube.com/watch?v=lq4LwitRn88

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
@Webhead emeğine sağlık kardeşim güzel video olmuş.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
@Webhead emeğine sağlık kardeşim güzel video olmuş.
Teşekkür ederim ancak video bana ait değil hocam Muhammed İkbal Tansu'ya ait bunu ona demelisin ben sadece videoyu sizinle paylaşmak istedim eminim çoğunuz Muhammed İkbal gibi düşünüyordur 10 ay önceki İPhone hastası olan ben bu videoyu izledim ve İPhone'dan tekrar soğudum aslında bu hastalıktan kurtulmamdaki en büyük rol @Leand hocama ait bana Redmi Note 7 önerdi daha Türkiye'de tanıtılmamıştı bile Google'dan görsellerine baktım o an İPhone'dan soğudum

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Muhammed İkbal Tansu teşekkür ederiz böyle bildiklerini tecrübelerini esirgemeyen insanlar sayesinde farkındalık daha da artmakta.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Muhammed İkbal Tansu teşekkür ederiz böyle bildiklerini tecrübelerini esirgemeyen insanlar sayesinde farkındalık daha da artmakta.
Bende teşekkür ediyorum ancak kanalı hak ettiği değeri görmüyor abone sayısı ve izlenmesi çok az
Farkndalık artıyor mu azalıyor mu orası tartışılır çünkü hala abi ayfooooon yaaaa diyen kesim var ya da en pahalısı en iyisi algısı hala var
Benim açımdan video faydalı oldu duruma olan farkındalığım arttı çünkü bu videoyu izlemeden önce İPhone hastalığım vardı ama ortama girince masaya koyup hava atanlardan hiç olmadım benim durum tamamen yazılımsal çünkü o zamanlar Android'e karşı önyargılıydım artık Android'e bir şans vermem gerektiğini farkettim

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Cep telefonu tamiri, iPhone, 5G, 5C, 5S, SE Batarya değişimi nasıl yapılır, pil değişimi, nelere dikkat etmeli? konusunu bu video da 5S üzerinde gösterdim bu modellerin tamamı home tuşu flex ayırmak dışında hiçbir farkı yoktur.

Son düzenleyen moderatör:

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Kesinlikle , apple dışarıdan bakınca çok başına buyruk görünür ama malına sahip çıkar müşterisini de kollar. Ben garanti dolmasına 1 gün kala bire bir cihaz değişimi yaptığını biliyorum bunu diğer marka servisleri asla yapmaz.

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Kesinlikle , apple dışarıdan bakınca çok başına buyruk görünür ama malına sahip çıkar müşterisini de kollar. Ben garanti dolmasına 1 gün kala bire bir cihaz değişimi yaptığını biliyorum bunu diğer marka servisleri asla yapmaz.
Hele hele Samsung.
Eskiden S4 kullanırdım. Taş gibi telefon. sonra yakınmın telefonunu (S4 mini) aldım. Almaz olaydım!
Telefonun boşta bile anakartı çok ısınıyor.
Bataryası 1 günde 10'ar 10'ar gidiyor.
Yazılım güncellemesi ile telefon pert oldu. Garantisi var ama. Verdim Samsung servisine. Garanti dışında yaptırılacak. 230 TL. Vermedim. bir daha da Samsung almam.

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Cep telefonu tamiri, iPhone, 5G, 5C, 5S, SE Batarya değişimi nasıl yapılır, pil değişimi, nelere dikkat etmeli? konusunu bu video da 5S üzerinde gösterdim bu modellerin tamamı home tuşu flex ayırmak dışında hiçbir farkı yoktur.

Video'yu izledim.Arka plana ses koymasaydınız keşke sesli anlatım yapılabilir.Birde biraz daha yakından çekseniz daha iyi olur.

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Video'yu izledim.Arka plana ses koymasaydınız keşke sesli anlatım yapılabilir.Birde biraz daha yakından çekseniz daha iyi olur.

Kardeşim o şekilde videlarım var bu böyle oldu dükkanda çektim kendi homeservis atolyem var orada 4K olarak aksiyon kamera ile sesli çekim yapacağım kanalımdaki note3 şebeke arızası, yada samsung ekran değişimi görsellerimi çok daha geliştirerek çekeceğim şimdilik kanalı belli bi seviyeye yükseltmeye çalışıyorum işlerden fırsat buldukça alel acele çekiyorum daha da iyi olacak, çok teşekkür ederim dediklerin çok doğru.

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Kardeşim o şekilde videlarım var bu böyle oldu dükkanda çektim kendi homeservis atolyem var orada 4K olarak aksiyon kamera ile sesli çekim yapacağım kanalımdaki note3 şebeke arızası, yada samsung ekran değişimi görsellerimi çok daha geliştirerek çekeceğim şimdilik kanalı belli bi seviyeye yükseltmeye çalışıyorum işlerden fırsat buldukça alel acele çekiyorum daha da iyi olacak, çok teşekkür ederim dediklerin çok doğru.
Bunlar zamanla düzelir daha iyi hale gelir sorun yok.Abone oldum kanalınıza.İlgi duyduğum bir alan ve videolarınız bilgilendirici.Yeni bilgiler öğrenebiliyorum.İphone kamera direnci yenileme videosu çekebilirseniz sevinirim.

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Bunlar zamanla düzelir daha iyi hale gelir sorun yok.Abone oldum kanalınıza.İlgi duyduğum bir alan ve videolarınız bilgilendirici.Yeni bilgiler öğrenebiliyorum.İphone kamera direnci yenileme videosu çekebilirseniz sevinirim.

Teşekkür ederim kardeşim ''GSM EĞİTİMİ'' oynatma listeme zaten asıl hedef videoları ekliyorum diğer videolar genelde onları öneren videolar kendi kendime videolarımla çalışıyorum birazda, teşekkür ederim güzel düşüncelerin için.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Fiyat performans olarak değerlendirsek üst düzey telefonlar arasında s10e yi tek geçerim fiyatı göz önüne almazsak
1.Note 10 plus/İphone 11 pro max
2.Mate 30 pro
3.S10 5G /S10+

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Samsung Galaxy S7 Edge batarya değişimi, pil değişimi, telefon şarj tutmuyor, açılmıyor arızası tamiri konusunda hazırladığım video görsel | Teknoloji | Cep telefonu tamiri.

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Sıvı temaslı casper via v8c sim kart okumuyor arızasının tamiri. ( sıvı teması olan elektronik cihaz tamirleri süprizlerle doludur, kronik bir teşhiş koyamazsınız, gözlem ve ölçüm önemlidir.

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Bilgilendirici bir video olmuş.
Ayrıca kamera yakınlığı vs. bu sefer gayet iyi.

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Bilgilendirici bir video olmuş.
Ayrıca kamera yakınlığı vs. bu sefer gayet iyi.
teşekkür ederim amacım birkaç 4k kamera ile çoklu kayıt yapmak, yani mekanik tamirde 1 kamera tezgahta 1 kamera diğer kullandığım güç kaynağı vs ekranında gibi profesyonel şeyler olacak zamanla şuan emekliyor kanal

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Huawei Y7 2018 ldn-l21 Ekran değişimi konulu video görselim.

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Merhaba arkadaşlar, video görselde bir zamanlar fiyatıyla dudak uçuklatan Nokia'nın ürettiği ve sahip olduğu Vertu markalı cep telefonlarını video görselde biraraya getirdim. iyi seyirler.

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Efsaneleri hatırlayalımmı?
Video görselde 1998-2005 yılları arasında üretilen siemens ve xelibri marka cep telefonu modellerinin gelişimi konusunu derledim.

Sizde bir zamanlar bu telefonlardan bir tanesine sahip olduysanız lütfen yoruma modelini belirtin.

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Evet kardeşim Nokianın alt markası tabii üretimi durdurdu 2015 den sonra üretim yapmadı.

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Efsaneleri hatırlayalım! Video görselde 2003-2015 yılları arasında üretilen pantech SKY marka cep telefonu modellerinin gelişimi ( phones evolution ) konusunu derledim.

Sizde bir zamanlar bu telefonlardan bir tanesine sahip olduysanız lütfen yoruma modelini belirtin.

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Merhaba arkadaşlar, görselde batarya ömrü ve bekleme süresi olarak en uzun dayanan, en güçlü 10 cep telefonunu paylaştım. Umarım faydalı olur. İyi seyirler.

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Arkadaşlar video da 2016 da aldığım ve hala aktif olarak kullandığım samsung galaxy j710fq telefonumu anlattım. Bütcenize uygunsa çok ii bir orta segment telefon bence özellikle ekran 2020 cihazlarda hala üst sınıfın tercihidir.

Son mesajlar