iPhone 5, SunSpider'ı Salladı

Bu konuyu okuyanlar

murat.saglam

Profesör
Reaksiyon puanı
3
iPhone 5, SunSpider'ı Salladı

Apple'ın iPhone 5'e özel olarak kişiselleştirdiği iki farklı ARM tabanlı çekirdekten oluşan işlemcisi ile ilgili testler, Geekbench testlerinin doğru olduğunu bir kez daha kanıtladı.

MonsterMMORPG

Asistan
Reaksiyon puanı
5
telefon hele bir pazara çıksın görecegiz galaxy s3 mü ezecek yoksa iphone 5 mi :)

HypeRcoDe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Cihazın teorikte S3 ün yanında hiç şansı yok iken ios farkı devreye giriyor ve pratikte cidden yine ve yeniden sevmesemde iphone 5 şu ana kadar ki en hızlı akıllı telefon diyorum.

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Jelly Bean'li S3, iPhone 5'i ciddi derecede tokatlıyor...

thesavarona

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Lumianın ezdiği iphone 5 Tutupda samsung S III mü sollicak :) güldürdünüz ya beni helal olsun :)

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Forumda genel olarak bir "fanboy" furyası vardır birisi Apple hakkında olumlu bir yorum yazsa hemen fanboy ilan edilir.
Ama benim gözlemim son zamanda forumda ciddi bir şekilde samsung S3 boyları artmakta. Her apple konusunun altında S3 muhabbeti geçiyor.

thesavarona

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ama olanı görmek lazım ..Ezilen birşeyi büyük umutla beklenen bi cihazın bütün dünyada büyük bir hayal kırıklığına uğrayım halada onu biryerde görmenin manası olamaz bence İphone 4S çıkışı bitirdi herşeyi

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Ama olanı görmek lazım ..Ezilen birşeyi büyük umutla beklenen bi cihazın bütün dünyada büyük bir hayal kırıklığına uğrayım halada onu biryerde görmenin manası olamaz bence İphone 4S çıkışı bitirdi herşeyi
Telefonu daha kullanan yok neyin hayal kırıklığı bu?

thesavarona

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Kim diyor onu ? yurd dışından arkadaşlar getirdi ve kullandım

thesavarona

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Şirketin yönetim kurulunda görevmi alıyorsunuzda çıkış yapmadı,ön siparişler teslim edilmedi diyebiliyorsun dostum sen ...?

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
İlk sipariş verenler en erken bu haftanın sonunda alabilecekler telefonlarını.

thesavarona

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Duydunmu hiç İmitasyon diye bi tabir veye çin malı veye kopya ürün..

MonsterMMORPG

Asistan
Reaksiyon puanı
5
telefon ciksin organik testler gelsin
+ 4.1 li galaxy s3

bahse varim galaxy s3 ezecek .)

yigot

Asistan
Reaksiyon puanı
5
imitasyon demek 1e1 kopya dostum :) gülmeye devam...

Sen bir şekilde sdn uyelıgını kapa bısey yap ıntahar et gırme ınternetını kapattır.

ıPhone 5 ile imitasyon ıPhone u es tutuyor ya varmı boyle bırsey ???
Bide yalancı çevire çevire kıvıra kıvıra bı hale geldı apple ın dagıtmadıgını nerden bılıyon yönetım kurulundamısın sonra ımıtasyon duydunmu bırak arkadasım ya.
s3 testlerde ezıldı dıye fandroid ler boyle yalan ve karalama haberlerle ıPhone 5 i karalamaya calısır anca !!!

conquistador

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hala insanlar JB olmadan S3'ü test ediyor çıkan sonuçlara da aa bakın biz demiştik diyor ya cidden komik şeyler bunlar. :)

xmRipper

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Şuan son leak edilen Jellybean sürümü var Galaxy S3'ümde, DLI8 Stock.

Sunspider testi yaptım, 1183.2 ms çıktı. Kendi browserında yaptım testi.

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
İphone 5'e rakip olarak HTC One X görüyorum ben. Galaxy SIII İphone'dan daha üst bir telefon.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone 5 değil bence 6 hatta 7 bile s3 ün donanımına sahip olamaz belki ama ios diyede bir gerçek var. bende s3 kullanıyorum ama stabilite olarak iphone lar daha başarılı.

thesavarona

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Sen bir şekilde sdn uyelıgını kapa bısey yap ıntahar et gırme ınternetını kapattır.

ıPhone 5 ile imitasyon ıPhone u es tutuyor ya varmı boyle bırsey ???
Bide yalancı çevire çevire kıvıra kıvıra bı hale geldı apple ın dagıtmadıgını nerden bılıyon yönetım kurulundamısın sonra ımıtasyon duydunmu bırak arkadasım ya.
s3 testlerde ezıldı dıye fandroid ler boyle yalan ve karalama haberlerle ıPhone 5 i karalamaya calısır anca !!!

Emin ol Senin yaşın kadar bu taraklarda bezim vardır. Unutma Apple gibi şirketler aynı ürünün defalarda ve hiçbir değişiklik yamadan çıkardıkları bi üst versiyon dedikleri cihazları Ve sağ sağ olsun siz gibiler sayesinde kalkınıyorlar devam böyle

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
bu skorların gerçek olduğunu sanmıyorum :D elimde note var ve 1328 çıktı sonuç :D

Son mesajlar