İPhone 5 Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

TheLionJR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba, kendimi tanıtma faslını geçiyorum.Benim İPhone 5'im var ve ben bu telefonu 2.el satmak için bir uygulamaya koydum.Bir alıcı çıktı ve ona vermek için sıfırladım.Bir sorun var mı diye test ettim.Ancak sıfırladıktan sonra baktım ki "instagram,youtube" gibi uygulamaları indirmek için 11 İos lazımmış.Fakat ben format atmadan önce de indirmiştim.Her neyse araştırdım bu konu hakkında ve iTunes'i gördüm.Oradan programı indiriyorlar ve telefona geçince bulut işareti(önceden satın alınma şeysi)çıkıyordu.
Bende iTunes indirdim fakat sadece müzik,film katogorisi var.Appstore gözükmüyor ancak videolarda önceki sürümlerde var.Lütfen yardım edin :))

Bu arada 11'e yükselmediğini biliyorum ama önceden yüklemiştim Youtube'u falan.Ve bir yorum okumuştum.Youtube için 10.x varmış iTunes'e o yüzden girdim zaten.

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,634
İnstagram ve youtube uygulamalarını kontrol ettim ve gerçekten ios 11 öncesine desteği kesmişler. Zalım herifler. Ne gerek varsa sanki illa 11 olmasına. Önceden nasıl çalışıyormuş bu uygulamalar. Sanırım tutuapp benzeri yerlerden yüklenebilir hatta modluları yüklenir fakat alan kişi uğraşmak ister mi bilmem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bakın instagram için bunu buldum belki çalışır

TheLionJR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İnstagram ve youtube uygulamalarını kontrol ettim ve gerçekten ios 11 öncesine desteği kesmişler. Zalım herifler. Ne gerek varsa sanki illa 11 olmasına. Önceden nasıl çalışıyormuş bu uygulamalar. Sanırım tutuapp benzeri yerlerden yüklenebilir hatta modluları yüklenir fakat alan kişi uğraşmak ister mi bilmem.

Bakın instagram için bunu buldum belki çalışır

tutuapp'de denedim vip mi ne gelmiş Allahım çıldıracağım şimdi.

TheLionJR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,634
Verdiğim linkleri deneyin çalışırsa söyleyin

TheLionJR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

İniyor şuan.

İnstagram inmiyor fakat Youtube iniyor ancak Apple engellemiş sanırım güvenilmeyen şirket tarzında bir şey diyor açılmıyor yani.
Acaba eski iclodumu girsem ordan Youtube yüklesem? Eskiden yüklemiştim ya tekrar yüklenir belki ?

Son düzenleme:

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,634
Güvenilmeyen şirket dese bile yükle diyebilmeniz lazım

TheLionJR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Güvenilmeyen şirket dese bile yükle diyebilmeniz lazım
Hayır hayır yükledim fakat açmaya çalıştığımda böyle diyor.

Sorun çözüldü, İphone 5 S ve üzeri telefona sahip bir arkadaşına iCloud açtırın ve instagram yükletin.Daha sonra o iCloud'a siz girin.(Eğer önceden varsa ona girin) Bulut işareti olacak indirme yerinde ona basın.10.x uyumlu sürüm inecektir.Teşekkürler.

Son düzenleme:

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,634
Sorunu çözdüğünüze sevindim. Bende iosninja dan indirilen uygulamaları çalıştırmayı başardım.
Ayarlar > Genel > Profiller ve Aygıt Yönetimi ne geliyoruz. Orada iosninja profilini yükledikten sonra Hankou bank ltd diye bir profil geliyor. Onun üstüne tıklayıp güven dediğimiz zaman iosninjadan indirdiğimiz modlu uygulamaları kullanabiliyoruz.

4EA02E1F-7F40-4B9C-8C40-D724DB4B1981.png

İndirdiğimiz videoları film rulosuna kaydetmede varmış güzeeell :) bide derlerki iphone da o kısıtlı bu kısıtlı kullanmayı bilicen.

Son düzenleme:

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Aslında çok kısıtlı değil ama uğraştırıyor, Android olsa APK atar geçersin ama IOS'te o imzalar Revoke olsun bir anlarsın kapalı sistemi, 2 ay GTA III oynayamadım (satın almadığım için) revoke olduğu zaman imzalar (Appvalley'in imzaları revoke değildi ve beleşti ondan onu kullanıyorum şuan)

TheLionJR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sorunu çözdüğünüze sevindim. Bende iosninja dan indirilen uygulamaları çalıştırmayı başardım.
Ayarlar > Genel > Profiller ve Aygıt Yönetimi ne geliyoruz. Orada iosninja profilini yükledikten sonra Hankou bank ltd diye bir profil geliyor. Onun üstüne tıklayıp güven dediğimiz zaman iosninjadan indirdiğimiz modlu uygulamaları kullanabiliyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 82275

İndirdiğimiz videoları film rulosuna kaydetmede varmış güzeeell :) bide derlerki iphone da o kısıtlı bu kısıtlı kullanmayı bilicen.
Bu bilgi için de teşekkürler yararınız baya dokundu fakat bir sorum olacak.Eski iCloud'uma girdim ve Youtube indirdim.Eğer çıkıp başka iCloud'a girersem orada da artık satın alınmış yani bulut işareti olur mu?Böyle bir durum varsa ben ekstradan depolayayım :D

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Bu bilgi için de teşekkürler yararınız baya dokundu fakat bir sorum olacak.Eski iCloud'uma girdim ve Youtube indirdim.Eğer çıkıp başka iCloud'a girersem orada da artık satın alınmış yani bulut işareti olur mu?Böyle bir durum varsa ben ekstradan depolayayım :D
Hayır satın alınmış işareti çıkmaz

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Peki ben telefonu başkasına sattığımda giremeyecek mi yani ?
Evet giremeyecek.

Ya satın alanı boşver sen satışına bak derim, adam kanıt isterse SS atarsın en fazla, ne bilecek alınca uğraşır, en fazla yardımcı olursun.