Soru İphone 5 En Fazla Hangi İOS Betayı İndirebilirim ?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
6
Merhabalar

Ben İphone 5 kullanıcısıyım Apple maalesef İphone 5 lere İOS desteğini kesti.Youtube gibi basit programlar dahi inmiyor.İnternette İOS Beta videoları var ve İOS Betayı kullanmayı düşünüyorum.En fazla hangi İOS sürümünü indirmeliyim ?

İos 10
Ram 1 GB
Hafıza 16 GB

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Beta programları son sürüm için olur. Nasıl indireceksiniz ki?

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
770
5 kaldımı hala ya

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Merhabalar

Ben İphone 5 kullanıcısıyım Apple maalesef İphone 5 lere İOS desteğini kesti.Youtube gibi basit programlar dahi inmiyor.İnternette İOS Beta videoları var ve İOS Betayı kullanmayı düşünüyorum.En fazla hangi İOS sürümünü indirmeliyim ?

İos 10
Ram 1 GB
Hafıza 16 GB
Bildiğim kadarıyla uygulamaları çalıştırmanın tek yolu güncel bir iPhonedan Apple store kimliği ve şifreni girip ordan kullanmak istediğin uygulamaları indiriyorsun.Sonra kendi cihazında aynı uygulamaları indirmeye çalıştığında sana eski sürümde kullanılsın mı? diye bir soru çıkıyor.Onaylayıp indirip kullanıyorsun.Bununda belli bir süresi var.Uygulamaları ne kadar kullanırsın? O konuda net bir şey diyemem.

QueinS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Bende de var İphone4 apple kimliğiyle girilmiyor sıfırlamam lazım ama ikinci el aldığım için eski adamın apple'sine girmem lazım adamla konuştum şifresini unutmuş ben ne yapabilirim.

Airbus

Profesör
Reaksiyon puanı
1,002
Bende de var İphone4 apple kimliğiyle girilmiyor sıfırlamam lazım ama ikinci el aldığım için eski adamın apple'sine girmem lazım adamla konuştum şifresini unutmuş ben ne yapabilirim.
Yapabileceğin pek bir şey yok. O cihazı illegal yollarla aktif edenler var ama alacakları ücret telefonun parasına eş değer olur.
Merhabalar

İos 10
Ram 1 GB
Hafıza 16 GB
Apple'ın imza sistemi var. Cihazın için çıkan en son sürüm neyse onu kurabilirsin. Beta'lar zaten bu cihaz için çıkmıyordur. Arkadaşların önerdiği yöntemleri kullanabilirsin.

WarpedSplash

Öğrenci
Reaksiyon puanı
43
Wp destekliyor sadece bi de işte ios 10 destekli uygulamlar 5 iyidi keşke desteği kesmeseydi apple