iPhone 4S'e iOS 8 Yüklemeyin!

• Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi
S

shiftdelete.net

SDN Okuru
iPhone 4S'e iOS 8 Yüklemeyin!

Apple'ın 17 Eylül itibariyle kullanıma sunduğu iOS 8, iPhone 4S için pek de hayırlı gelmedi diyebiliriz. Kullanıcılardan gelen ilk tepkiler de bu görüşü destekliyor.

rapperengo

Üyecik
İos 8 e şöyle bi bakıp tekrar 7.1.2 ye döndüm şuan biraz kasıntılar mevcut bencede hemen geçmemek lazım

Seyhoo

Dekan
Yasaklı
Bunların sebebi milleti iphone 6 almaya yöneltmektir başka bir sebebi yok koskoca apple kasmasını düşünemeyecek kadar aciz olamaz. Sebebi bariz ortada yani

bayadres

Profesör
[MENTION=374341]Seyhoo[/MENTION] Malesef çok doğru.Kasma olacağını bildikleri halde güncellemeyi veriyorlar.Yeni sürüm çok güzel geliyor bize , azda olsa kasma olunca sinir ediyo dooru üst model almaya :)

bayadres

Profesör
Apple ne zaman 2 gb ramli ve aynı anda iki uygulamayı birden çalıştıran ios sürümlü cihaz çıkartıcak ? o zamana kadar iphone 5 sahipleri dahil asla telefon almasın bence.en az 4 sene götürür bu cihazlar :)

Deutsch

Asistan
Benim için pek bir farkı olmadı açıkcası daha yeni cihaz zaten 4 tane kendi kurduğum program var bunlarda da sorun yaşamıyorum bir sonraki nasıl olur o açıdanda bakmak lazım..

Liquido

Doçent
İos 7.1.2 ile ios 8 arasında o kadar çok fark yok o yüzden abartmayada gerek yok tabiki arada kasılmalar olacaktır ama bu aşırı derecede olmaz

Lazzz

Rektör
7.1.2 imzaları açık gözüküyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben yükledim fakat telefon kitlendi tavsiye etmiyorum tamirciye verdim garantimde bitmişti 4s cihazım eğer çalışmazsa ne yapmalıyım sizce ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar merhaba. Bende bir anlık gaflete düştüm ve ios8 'i 4s cihazıma yükledim.Şu anda telefonumun kameraları çalışmıyor, alarm kuramıyorum, cihaz kendi kendine sürekli sesi orta seviyeye çekiyor, sosyal paylaşım programlarına her girdiğimde kullanıcı adı ve parola girmek zorunda kalıyorum. Bunun haricinde daha farkedemediğim birçok kayıp olduğuna eminim. Cihazda şirket hattı kullanıyorum, whatsapp ve mesajlarda iş dolayısıyla kesinlikle korumam gereken yaklaşık 3 yıllık mesaj geçmişi var. Ben nasıl bir yol izleyebilirim, yardımcı olabilecek biri var mı? şimdiden teşekkür ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben ios 6 kullanıyorum hala sizce 8 e geçmeli miyim? cihazım 4s..