iPhone 4S Ön Camı Kırıldı / Garantisini bitirdiler!

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İphone sadece işletim sisteminden kazanıyor geri kalan tüm özellikleri piyasadaki bir çok telefondan kötü, htc iphone 3-4-5 i kullandım sony z'yide kullandım. HTC arayüz bakımında bence en iyi android telefon ancak Z'nin de kötü denilebilecek seviyede değil. Samsung bence en kötü arayüze sahip androidler arasında. Z'nin benchmark sonuçları da bir çok açıdan iphonu geçiyor ancak her android de olduğu gibi işletim sistemi ön plana çıkan değerlerde geride kalabiyor. Sonuç olarak Z ye kötü demek saçmalık olur

DeJong

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aldığınız firmaya götürüp ekranı değiştirin. Garanti muhabbetine girmeyin. Garantisi çıkar derlerse hiç aldırış etmeyin değiştirin.
Garantilik birşey çıkarsa eğer ileride yani aynı şekil aldığınız yere götürün. Garanti dışı derlerse eğer Hemen en yakın Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurun ve Garanti süresi içinde kalıyorsa eğer tabi. Aleyhinize asla karar çıkmaz. Kazanırsınız.
Yeni görüyorum konuyu ama en azından bundan sonraki arkadaşlar için de örnek olur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Güvenilir biyermi peki ? yarın hemen gidip yaptırıcam ıphon 4s camım param parça birde abimin galaxsy s3 camı kırık güvenebilirmiyiz buraya lütfen yardımcı olurmusun ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim içten lcdsi kırıldı telefonumun.. teknosadan almış sigorta yaptırtmıştım.. sizce sigorta karşılar mı ama faturası da kayıp telefonumun

boorock34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benimde iphonemın iç ve dış ekranı kırılmıştı ve ön kamerasında sıkıntı vardı ist-kartalda cok cüzi bir rakama yaptırdım çok memnum kaldım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yani sonuçta garanti kapsamına girmiyor aldığın firmada yapmıyorsa sende başka yerde yapıyorsan nasıl tekrardan garanti kapsamına girmez olur mu öyle şey girer tabbii

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Doğubank'ın ön kapısından gir,hemen solda dar bir merdiven var,oradan 3.kata çık,hemen merdivenin solundaki tamir dükkanına telefonunu teslim et.Babamın oğlu değil ama 3 kez değişik markaların tamirini yaptırdım,çok memnun kaldım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim arabada kaza yapınca sigorta yaptırıyor garantide sigorta gibi kimse bilerek telefonun camını kırmaz eger böleyse alma o markadan bidah herkezede bu yaşadıgını anlat eminim kimse almaz bu çözümü uygula bence

cruel_storm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kırılma ve sıvı temas garanti dışı olaylar bu nedenle adamları suçlayamazsın ön cam dediğin şey iphone 4s için dokunmatiğin kendisidir ve ekranla bir değişiyor

Son mesajlar