İphone 4s mi samsung galaxy s3 mü

Abdüsselam FCB

Doçent
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar size sorum şu iphone 4s mi daha iyi oyun oynatır samsung galaxys 3 mü benim için küçük ekran batarya felan önemli değil tek sorum hangisi daha performanslı oynatır mesela bir nova 3 ağır bir oyundur hangi telefon bu oyunları daha sorunsuz daha akıcı oynatır tabi sonra çıkan oyunlarıda oynatmalı.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

bizanskargasi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
iphone 4s ios stabilitesi sayesinde ve oyunların ios a adapte şekilde çıkması

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
İos7 kasıyo biraz 4s de. S3 almana hic gerek yok . Sifir 4s alicagina 5 alabilirsin temiz ikinci el bulmaya bak veya en ucuzunu bulup sifir al 16 gb 4s 1400 civari gidiyo hala 8 gb 1100 lerde bulabilirsin arastirirsan. İstiyosan bekle ios7 kasmaz hali gelince istedigini al yok hemen alicam diyosan 4s alma guncelleme cikmadigi icin bisey diyemem cikarmi cikmazmi...

Legendfor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sana tecrübemi aktarayım.. elimde symbian bi nokia, android hp tablet ve abimin ıphone 4 ü var..inan şu google play olmasa symbian bile android den daha güzel gözüküyo gözüme.. tamam bir çok avantajı var ama bi kalitesizliği var androidin. zaten iosdan bahsetmiyorum. ıphone 4 sanırım 2010 yılında cıktı yani samsun galaxsy s1 ile aynı dönemde. şimdi bir galaxsiye bakıyorum bir ıphone a.artık gerisi sen düşün.

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Iphone 4S 32 GB 1500 TL sanırım. O fiyata LG G2 alınır.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
arkadaşlar size sorum şu iphone 4s mi daha iyi oyun oynatır samsung galaxys 3 mü benim için küçük ekran batarya felan önemli değil tek sorum hangisi daha performanslı oynatır mesela bir nova 3 ağır bir oyundur hangi telefon bu oyunları daha sorunsuz daha akıcı oynatır tabi sonra çıkan oyunlarıda oynatmalı.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

2 side Sorunsuz oyunları oynatır büyük ekran küçük ekrana karar ver bence ilk olarak , oyun zevk büyük ekranda daha fazla çıkar bu bir gerçek

Abdüsselam FCB

Doçent
Reaksiyon puanı
1
İos7 kasıyo biraz 4s de. S3 almana hic gerek yok . Sifir 4s alicagina 5 alabilirsin temiz ikinci el bulmaya bak veya en ucuzunu bulup sifir al 16 gb 4s 1400 civari gidiyo hala 8 gb 1100 lerde bulabilirsin arastirirsan. İstiyosan bekle ios7 kasmaz hali gelince istedigini al yok hemen alicam diyosan 4s alma guncelleme cikmadigi icin bisey diyemem cikarmi cikmazmi...
zaten ios 7 ye güncellemeyeceğim için sorun yok

- - - Mesaj Güncellendi - - -

2 side Sorunsuz oyunları oynatır büyük ekran küçük ekrana karar ver bence ilk olarak , oyun zevk büyük ekranda daha fazla çıkar bu bir gerçek
zaten dediğim gibi benim için büyük ekran küçük ekran fark etmez oyun takılmasın yeter ikiside oyunları sorunsuz açıyorsa başka özelliklerine göre ikisinden birini tercih etmem lazım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Iphone 4S 32 GB 1500 TL sanırım. O fiyata LG G2 alınır.
yurtdışından alacağım için ucuza gelecek

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Yurtdışindan aliyosan 5 al 1 sene daha fazla kullan

Abdüsselam FCB

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Yurtdışindan aliyosan 5 al 1 sene daha fazla kullan
onuda düşündüm ama almanyada iphone 5in fiyatları nedensizce çok çok daha pahalı şöyle söyleyeyim 4s 400 euro iken 5 750 euro bir üst model için 350 euro veremem 150 olsa neyse hadi olsun 200 ama 350 çok fazla

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
729
4s çok iyi bir cihaz s3 de iyi ama samsung güncelleme konusunda çok kötü

respect1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s3 alırsan androitten soğursun.bence alma çok gereksiz bi telefon.samsung note 3 ile birlikte çığır açtı diğerler modellerde hep iphone üstün