Iphone 4S mi Galaxi S3 mü?

Bu konuyu okuyanlar

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Bu soru hakikaten kabak tadi verdi. Ya minicik ekranli, cift cekirdek islemcili, her yerine erisimi kapali bir smartphone ile dev ekranli DÖRT cekirdekli ve ozgurlugun doruklarinda bir isletim sistemine sahip telefon nasil kiyaslanir ?
Senin minicik ekrnlı 2 çekirdekli dediğin telefon 4 çekirdekliye kafa tutuyor ama :hammer: Donanımı yetersizken kafa tutabiliyorsa o telefon gerçekten bir telefondur ve ona laf atılamaz.Neyse ben ekmek partisindenim ne androidci ne ioscuyum :mrgreen:

vaybe bu zaman da hangi oğul babasına S3 veya 4S alıyo duygulandım valla :)
Benm böyle oğlum olsun 40 fırın fabrikası borcum olsun :biggrin:

o sakın s3 ün heryeri plastik 4s'in heryeri gorilla glass cam olduğundan olmasın sakın ?
:thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:aşağı bak :D

Apple gorilla kullanmiyor ki

aserde

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gidip s2 al bana göre yani genelde babalar gençler kadar oyun program kullanmıyo ki s2 al üstüde sana kalsın ayrıca söyle bişey var yok dersen apple al çünkü ios stabil bi işletim sistemidir android okadar stabilize değil bana göre ayrıca apple da gorilla glass kullanılıyo belirtiyim

blake

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
galaxy s3 al biraz büyük ama kullanımı kolay ve şık :D

eeryilmaz95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bak canim benim daha dun browsermark.rightware.com sitesine girip 4s, 4, ipad 3 ve s2 yi test ettim. 4s 89000, 4 52000, ipad 3 100000, s2 standart haliyle 102000 1.4 ghz e overclocklu olarak da 119000 puan aldi. bunlar internette ne kadar iyi gezebileceginin olcusu. baska turlu test etme sansim yok zaten. inanmazsan resimleri yukleyeyim de kendin bakip kal oyle :D kafa tutmasi sadece sizin engin teknoloji bilgili(!) kafalaranizda.

gidip s2 al bana göre yani genelde babalar gençler kadar oyun program kullanmıyo ki s2 al üstüde sana kalsın ayrıca söyle bişey var yok dersen apple al çünkü ios stabil bi işletim sistemidir android okadar stabilize değil bana göre ayrıca apple da gorilla glass kullanılıyo belirtiyim

Gorilla kullanilan telefonlarda ozelliklerin icinde gorilla glass belirtiliyor, ama apple urunlerinde oyle birsey gormedim. ayrica oyle olsa bu kadar kolay kirilmazdi. you tube a iphone 4s drop test yaz izle. s2nin cami kirilmazken 4s inki kiriliyor. tabi bunda govdenin yapisininda etkisi olabilir.

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
bilgisayar seçer gibi telefon seçmekten vazgeçin artık. bunun ram'i daha çok bunun işlemcisi daha hızlı gibi kriterler telefonlarda pek önemli değil. üreticiler malını satabilmek için donanım artırıp duruyor ancak telefonlar donanım olarak doyum noktasına geldi.
sonuçta telefonda photoshop kullanacak ya da autocad ile çizim yapacak değilsiniz. ne gerek 4 çekirdekli işlemci?

eeryilmaz95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilgisayar seçer gibi telefon seçmekten vazgeçin artık. bunun ram'i daha çok bunun işlemcisi daha hızlı gibi kriterler telefonlarda pek önemli değil. üreticiler malını satabilmek için donanım artırıp duruyor ancak telefonlar donanım olarak doyum noktasına geldi.
sonuçta telefonda photoshop kullanacak ya da autocad ile çizim yapacak değilsiniz. ne gerek 4 çekirdekli işlemci?

Telefonundan internete giriyor musun ? Giriyorsan orda hissedersin ilk olarak. Oyunlardaki akicilikda da kendini hissettirir. ama gunluk kullanim icin 4 cekirdek gerekli olmaya bilir, gene de cift cekirdek bile farkini hissettiriyor

promidal

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Gorilla kullanilan telefonlarda ozelliklerin icinde gorilla glass belirtiliyor, ama apple urunlerinde oyle birsey gormedim. ayrica oyle olsa bu kadar kolay kirilmazdi. you tube a iphone 4s drop test yaz izle. s2nin cami kirilmazken 4s inki kiriliyor. tabi bunda govdenin yapisininda etkisi olabilir.

iphone 3gs den sonraki modellerde gorilla glass kullandı. yani 4 ve 4s gorilla glass ekranlı. muhtemelen iphone 5 gorilla glass II ile gelecek.

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
ya adam konuyu açalı 1 ay olmuş almıştır alacağını hala fanatiklik yapanlar var :)

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Telefonundan internete giriyor musun ? Giriyorsan orda hissedersin ilk olarak. Oyunlardaki akicilikda da kendini hissettirir. ama gunluk kullanim icin 4 cekirdek gerekli olmaya bilir, gene de cift cekirdek bile farkini hissettiriyor

internete girip ne yapıyorsun sistemi kasacak? 4S 'in kastığı bişey var mı internette nasıl hissedeyim?
oyun performansını da biliyoruz 4S'in.
şimdi ne gerek var 4 çekirdeğe ?

eeryilmaz95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone 3gs den sonraki modellerde gorilla glass kullandı. yani 4 ve 4s gorilla glass ekranlı. muhtemelen iphone 5 gorilla glass II ile gelecek.

net bir aciklama bulamadim, olabilir

internete girip ne yapıyorsun sistemi kasacak? 4S 'in kastığı bişey var mı internette nasıl hissedeyim?
oyun performansını da biliyoruz 4S'in.
şimdi ne gerek var 4 çekirdeğe ?

browser uzerinden video izleyebilsen (baska bir uygulamaya gecmeden ornek you tube) fark edebilirdin ve yogun sayfalarda da belli eder. sonra flashlari acabilmesi icinde iyi bir islemci gerekiyor. yoksa flashlari kullanmakta zorlaniyorsun
oyunu hizli acar ona lafim yok, 4s in islemcisi gayet guzel ama daha hizli bir islemciyle oyunu da daha hizli acarsin, oyle degil mi?

Russell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nasıl kullanacağına bağlı. Ben müzik hastasıyım diyorsan HTC One S veya One X alırsın, takılırım oyunumu oynarım şekli iyi olsun dersen 4S alırsın, performans benim işim diyorsan s3 alırsın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lumia 920 al bence ben Azerbeycanda yasiyorum ben ce en iyi telefonlarin sirasi boyle
1. NOKIA LUMIA920
2. I-PHONE5
3. SAMSUNG GALAXY S3
4. I-PHONE4S
5. SONY X-PERIA