Iphone 4S mi Galaxi S3 mü?

Bu konuyu okuyanlar

numantekinay

Asistan
Reaksiyon puanı
0
s.a arkadaşlar babama hediye alcam sizce kullamış bakımından hangisi daha rahat hangisini terci etmeliyim yarım edermisniz?
Bide sağlam olması gerek

ilkayyy17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Baban kullanacaksa eğer babanin dokunmatik telefonlara olan ilgisi ve teknolojiye yaklaşimi önemli. Tabi bunlarin yaninda el becerisi ve el ebatlari da önemli. Neticede elleri çok büyük değilse s3 kullanirken zorlanir. Apple baba ve anneler için menüsü çok sade olan bir telefon ve el içine siğiyor. Sağlamlik açisinda s3 daha iyi olsa da 1001 çeşit kiliflardan birini seçersin olur biter. Al 4s güle güle kullansin baban

eeryilmaz95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eğer normal bir kullanıcıysa iphone 4s, ama teknolojiden anlayan, farklı şeyler denemeyi seven biri ise galaxy s3 al derim. sağlamlık konusunda iphone pek iyi sayılmaz :)
iphone alırsın uygulamanı yükler keyfine bakarsın, androidli bi cihaz alırsın canın sıkıldıkça romlar denersin çok keyifli oluyor :D

Mr.Dante

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Eer yılmaz arkadasa kesinlikle katiliyorum ve ya bu hediye icin cokta aceleniz yoksa iphone 5 in cikmasini da bekleyebilirsiniz

pumperking

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
kesinlikle 4s al.
nedir bu yahu.aga hangisini alırsan al pişman olmazsın.abim s3 aldı ben 4s ikimiz de fazlasıyma memnunuz.
bir sennheiser cx300 ile kafasına kafasına çakıyorum o ayrı :D

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
4S'in şarj durumu berbat araştırmanı tavsiye ederim. gece %100 bırakıp sabah %75 ile uyananlar var..

tooclose

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Galaxy s3 öneririm. bir çok özelliği ile önde şuan.

Samsung-Vs-iPhone.png

Max_Payne

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Babanın sağlığını da düşün, S3'ün SAR(Radyasyon) değeri 0,21 iken, 4S'in 0,99. Yaklaşık 5 katı kadar. S3 şu an dünyadaki en düşük radyasyon değerine sahip akıllı telefonlar arasında.

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
kocaman s3 odun gibi 4s ten hafif :)

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bir zamanlar xbox mı ps3 mü diye bir efsane soru vardı. Bu da onun gibi aynı :D Samsung galaxy, iPhone karşısında ciddi bir rakip. Ama yine de yetersiz. Google Play Store un biraz daha gelişmesi lazım. Samsung en iyi telefonu olmasına rağmen bazı uygulamaları desteklemiyor. (Nova 3) Ama firmaların birbirleriyle mücadele etmesi güzel. Öne geçebilmek için daha iyi ürünler çıkarmaya çalışıyorlar.

debir

Asistan
Reaksiyon puanı
2
HTC One S ya da One X al... farklı kıl babanı:lol:

semihezer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende iphone 4s kullanıcısıyım. Telefonu aldığımdan beri birkez olsun sıkılmadım. Şuda olsaymış bile demedim :) Bence babana yakışacak sağlam karizmatik ve şık bir tercih dersen. iphone derim !! Ben beyazını kullanıyorum tertemiz mis gibi. Bence babana da cok iyi yakışır. Biraz daha beklerim daha iyisini dersen 5 i bekle. Bende bekliyorum. 2 ay sonra gidicem yurt dışına çıkar çıkmaz alıcam

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Bir zamanlar xbox mı ps3 mü diye bir efsane soru vardı. Bu da onun gibi aynı :D Samsung galaxy, iPhone karşısında ciddi bir rakip. Ama yine de yetersiz. Google Play Store un biraz daha gelişmesi lazım. Samsung en iyi telefonu olmasına rağmen bazı uygulamaları desteklemiyor. (Nova 3) Ama firmaların birbirleriyle mücadele etmesi güzel. Öne geçebilmek için daha iyi ürünler çıkarmaya çalışıyorlar.

Nova 3 desteklenmiyor mu? Öyle gözükmüyor ama google playde.

eeryilmaz95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu soru hakikaten kabak tadi verdi. Ya minicik ekranli, cift cekirdek islemcili, her yerine erisimi kapali bir smartphone ile dev ekranli DÖRT cekirdekli ve ozgurlugun doruklarinda bir isletim sistemine sahip telefon nasil kiyaslanir ?

Mr.Dante

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
vaybe bu zaman da hangi oğul babasına S3 veya 4S alıyo duygulandım valla :)