iPhone 4S Garantiden Bugün Geldi Fakat..

Bu konuyu okuyanlar

AteşSensei

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba.iPhone 4S Telefonum bugün (GENPA) Garantiden geldi.Genpa hakkında çok dedikodu duymuştum,çok talihsiz varmış, kendim içinde bi sıkıntı çıkmamasını umuyordum.Garantiye göndermeden önce yan odadan çeken WİFİ bugün modemin 1 metre ilerisinden çekmiyor.Normalinde çok zor sinirlenen biriyimdir, beni sinirlendirmeyi başaran GENPA'ya sonsuz teşekkürler.Kendim halledebilir miyim? Yoksa tekrar garantiye mi göndermeliyim, teşekkür ederim, saygılar

edit: şimdi fark ettim telefon artık wifi'den de düşüyor.modemle alakalı bir problem yok

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
öncelikle modemi unut deyip tekrar şifreyi girin yine olmuyorsa güncel sürümünüz kaçsa ona itunestan restore (geri yükle) yapın

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
ios sürümleri aynı mı peki?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
modemi kapat aç ne oluyor? benim dark evo 3g m7220 öyle yapıyor zatendandik çıktı ...

AteşSensei

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu 8.1.1'den 8.0 a geri alabilirmiyim ?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
8.1.1 8.0'dan daha iyi ki hem ios'ta yeni sürümden eski sürüme düşmeyi sevmez windows ta öyle ya zamanında vista'yı xp'ye şimdi 8'i 7'ye düşürmek isteyip başaramayanların nedini buydu yazılım akıllanıyor eskiyi istemiyor.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
yazılım eskiyi sevmediğinden değil sdklarda firmware üst sürüme geçtikçe bazı ek classların gelmesi bunların geriye dönük desteklenmemesinden ibaret.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hocam o degilde benim pasaport kayıtlı bi iohıbe 5im var telefon sim kilitlimi degilmi bilemiyorum bi yardımcı olun lutfen