İPhone 4S Ekranı Kırıldı Yazılım Yüklenmiyor

Egemen YILDIZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese hayırlı günler. 2 sene önce aldığım yurt dışı çıkışlı olan İPhone 4S im kullanıcı hatası nedeniyle ekranı kırıldı.Yaptırılmaya çalışıldığında ise güncelleme sorunu oluştu. Belli bir oranı dolduktan sonra güncellemeyi kabul etmemeye başladı. Bu durumu çoğu telefoncuya götürdüğümde yapılmaz denildi. Şuan elimde telefon kalmadığı için yapılır mı diye merak ettim. İlgilenip bana yardım ederseniz sevinirim.Sağlıcakla kalın.

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Hiç uğraşmayın bence 4S batağı eski bir cihaz Yen'i bir cihaz yolu gözükmüş size

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
ios 9da böyle bir durum vardır 53 hatası veriyordu, daha sonra yayınlanan firmware ile çözülmüştü. en güncel yazılımı kurmaya çalışıyorsunuz değil mi?

Egemen YILDIZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Evet fakat olmadı. Şuan 4 kullanıyorum LG G3 bozulduğu için böyle bir seçim yapmak zorunda kaldım.İlgilendiğiniz için teşekkür ederim İOS cephesinde önerebileceğiniz hangi telefon var acaba? Speed Test'lerde İPhone 6s 'in 7'den daha iyi olduğunu gördüm.Sizce 6s mantıklı bir seçim midir? İPhone 8'i beklemeli miyim?

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
sanmıyorum iphone 6sin hızı iphone7 den iyi olsun. çok büyük fiyat farkı yok ikisi arasında.
ancak iphone7 de kulaklık çıkışı yok bnce bu ciddi bi sıkıntı