Iphone 4s almak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Selda_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar arkadaslar. Ben yillardir 4s white kullanicisiyim. Sizlere danismak istedigim bazi hususlar mevcut.
Ilk olarak telefonum artik surekli donuyor. Yani fiziksel degil ama arama yapamiyorum; numarayi aradigimda hic ses yok calmiyor mesela. Arandigim zaman da bana gelmiyor cagri, ulasilamiyor diyor.
Buna bir oneriniz var mi. Sifirlama vs yaptim ama ise yaramadi.
Kapatip acinca duzeliyor uc bes saatlik yine gidiyor sonra.
Insanlar iphone artik 4s leri desteklemiyor o yuzden boyle oluyor diyor.
Ikincisi ise arkadaslar tekrar 4s almak istiyorum cunku cok alisigim. Boyutu cok ideal. Ve ben arama disinda sadece whatsapp kullaniyorum onu da ayda yilda bir cok nadir. Oyun, sorf, sosyal medya, farkli appler vs hic kullanmayan biriyim. Iphone destekliyorsa ve tamiri olmazsa yenisini onerir misiniz.
Bir de yenisini nereden kac tlye almami onerirsiniz piyasaya hic hakim degilim biraz baktim biri diyor 390 biri diyor 1000 tl.. cok karmasik.
Simdiden cok tesekkur ediyorum.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
1000 tl hayatta alınmaz. maximum 350 tl
--- Gönderi Güncellendi ---
ayrıca 1000 tl bütçeniz varsa iphone almak yerine işinizi görecek çok güzel telefonlar var

Selda_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ios a cok alistim. Parasinda degilim gercekten butce cikarmam gerekse min 1800 2000 olur butcem ama bunu istiyorum. Bir de dedigim gibi isimi goruyor.
O boyutta isletim sistemi ios olan bir tek 4sler var. Yeni bir ios olsa kucuk inch o da olabilir ama bildigim yok.
Android hic beceremiyorum inadina 4s diyorum :)

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Ios a cok alistim. Parasinda degilim gercekten butce cikarmam gerekse min 1800 2000 olur butcem ama bunu istiyorum. Bir de dedigim gibi isimi goruyor.
O boyutta isletim sistemi ios olan bir tek 4sler var. Yeni bir ios olsa kucuk inch o da olabilir ama bildigim yok.
iPhone SE buradan özelliklerine bakabilirsiniz. iphone 4s boyutlarında yaklaşık olarak:)

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Merhabalar arkadaslar. Ben yillardir 4s white kullanicisiyim. Sizlere danismak istedigim bazi hususlar mevcut.
Ilk olarak telefonum artik surekli donuyor. Yani fiziksel degil ama arama yapamiyorum; numarayi aradigimda hic ses yok calmiyor mesela. Arandigim zaman da bana gelmiyor cagri, ulasilamiyor diyor.
Buna bir oneriniz var mi. Sifirlama vs yaptim ama ise yaramadi.
Kapatip acinca duzeliyor uc bes saatlik yine gidiyor sonra.
Insanlar iphone artik 4s leri desteklemiyor o yuzden boyle oluyor diyor.
Ikincisi ise arkadaslar tekrar 4s almak istiyorum cunku cok alisigim. Boyutu cok ideal. Ve ben arama disinda sadece whatsapp kullaniyorum onu da ayda yilda bir cok nadir. Oyun, sorf, sosyal medya, farkli appler vs hic kullanmayan biriyim. Iphone destekliyorsa ve tamiri olmazsa yenisini onerir misiniz.
Bir de yenisini nereden kac tlye almami onerirsiniz piyasaya hic hakim degilim biraz baktim biri diyor 390 biri diyor 1000 tl.. cok karmasik.
Simdiden cok tesekkur ediyorum.
Yenisi yoktur diye biliyorum ayrıca bu satten sonra 4s alınmaz imkanın varsa sanırım telefonun da donanımsal bir sorun var o saydığın hatalar normal değil o kadarda değil yani 4s

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Yenisi yoktur diye biliyorum ayrıca bu satten sonra 4s alınmaz imkanın varsa sanırım telefonun da donanımsal bir sorun var o saydığın hatalar normal değil o kadarda değil yani 4s
o kadar. bende de var kullanılmayan. berbqt durumda. ios 9 güncellemesi öldürdü

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250

Tam ben diycektim bi arkadas demis se diye...

BarKoda1010

Profesör
Reaksiyon puanı
353
6 senelik telefon normal :D iPhone SE tercih etmeniz ideal olacaktır.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
iPhone kullanıcısı olarak bende iPhone SE'yi öneririm.

yosemite

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
O boyutta bir iphone istiyorsan kesinlikle tercihin iphone SE olmalı cok rahatlıkla çatır çatır kullanırsın

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Iphone 8 cikmasini bekleyin fiyat duser dusmes SE alin 4s kanser eder

fatihselimyakar

Asistan
Reaksiyon puanı
26
SE ideal bence hem çok seri hem sizi gayet iyi idare eder hemde 4s'e en yakın boyuttaki en güçlü telefonlardan biri.4s almayın bence bu saatten sonra bütün 4s modelleri sizinki gibi sorunlar çıkarıcaktır.

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Bir kere 4s alınmaz

Son mesajlar