iphone 4 dokunmatik ekranın bazı yerleri çalılmaması

Bu konuyu okuyanlar

mta99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar 3 yıl önce aldığım iphone 4 bu zamana karar çok temiz kullandığım halde dokunmatiğin bazı yerlerin basmaması gibi çok ciddi bir sorunla karşılaştım.Ama bazen düzeliyor 1 gün sonra ansızın geri gidiyor bunun bir yöntemi yokmu.mesela klavyeden r t d bunlara bamaması gibi . lütfen yardım ve önerinizi yazınız.

mta99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
daha açıklayıcı olurmusunuz

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
iTunes ile cihazınızı geri yükleme yapmayı deneyin demek istemiş.

Egosiesta

Doçent
Reaksiyon puanı
70
Orjinal ekran mı linke giremiyorum orjinal se bir sıkıntı olmaz kendin de degistirebilirsin

trianon

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Merhaba arkadaşlar 3 yıl önce aldığım iphone 4 bu zamana karar çok temiz kullandığım halde dokunmatiğin bazı yerlerin basmaması gibi çok ciddi bir sorunla karşılaştım.Ama bazen düzeliyor 1 gün sonra ansızın geri gidiyor bunun bir yöntemi yokmu.mesela klavyeden r t d bunlara bamaması gibi . lütfen yardım ve önerinizi yazınız.
Bence o telefonu değiştirip 6s al deme göstergesidir çünkü apple ın kullanım kılavuzunu okuyan varsa telefonun kullanma süresi 4-5 yıl yazar. Zaten apple yeni telefon çıkardımı bir önceki modelin performansını yazılımlarla kötüleştiriyo buda bir pazarlama taktiği olsa gerek