Yardım iPhone 4 ay sonra geliyo beyler ama hala karar veremedim? Sorularımdan İlallah etmiş olabilrisiniz :D

Bu konuyu okuyanlar

supraadam

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Biliyom biraz fazla konu açtım ilallah etmiş olabilirsiniz hatta elimde şöyle ss ler var. Ama olsun siz olmasaydınız samsung falan alcaktım. Bu arada 4 ay sonra alma sebebim şu aslında ben almıyorum babam yurt dışında çalışıyo 6 ayda izne geliyor orda iphone cihazlar gayet makul fiyatta babamın maaşına göre babamın maaşıda öyle aman aman fazla değil zaten. türkiyede birim olarak o maaşı alsaydı 2. el j7 falan alırdım. neyse asıl soruma döneyim. Ben sadece oyun oynarım youtubede ve instagramda takılırım ama 5 10 tane oyun indirmem cihaza hatta kredi kartı uygulamaları dışında çok uygulamada indirmem 64 gb nin 40 ı boş olur yani zaten indireceğim oyunlar League of Legends Wild Rift (60 fps düşük grafik) 2. PUBG Mobile (60 fps çok nadir kuzenlerimle oynamak için girerim bazen silerim bile) uygulamalar bu kadar sizce hangi iphone cihazını alayım aklımda 11 var 11 beni memnun edermi bu dediklerim karşısında bataryası memnun edermi 4 5 sene götürürmü?

Son düzenleyen moderatör: