Soru iPhone 15 Pro Max alınır mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yahya Furkan

Profesör
Moderatör
İçerik Ekibi
29 Şubat 2020
3,376
5
3,595
358
Genel itibariyle senesi referans alininca akici denebilir ancak yukarida dedigim gibi her halukarda frame droplu calisiyor. Inan S24 Ultra kasiyor diyen birisiyle tartismaya hic hevesli degilim, 51 derecede btemp verip CPU ve GPU'nuzun 4.5 watta sabitlendigi rekabetten yoksun 15 Pro'nuz ile iyi keyifler size. iOS akiciligi yeter 🤓
Kullandığım telefonları senden öğrenmeyeceğim, çok bilgili arkadaşım. EyvALLAH.

SPECİAL FORCES

Müdavim
Müdavim
4 Aralık 2017
5,950
4,990
1,358
29
Genel itibariyle senesi referans alininca akici denebilir ancak yukarida dedigim gibi her halukarda frame droplu calisiyor. Inan S24 Ultra kasiyor diyen birisiyle tartismaya hic hevesli degilim, 51 derecede btemp verip CPU ve GPU'nuzun 4.5 watta sabitlendigi rekabetten yoksun 15 Pro'nuz ile iyi keyifler size. iOS akiciligi yeter 🤓
Efecim o kadar parayı da kumlama sorunu olduğu halde s24 ultra ya vermekte mantıksız. Ama sen öneriyorsun canım. Mantıktan bahsederken 2 kez düşün. 🤔

irsuya

Profesör
Emektar
10 Ocak 2022
2,934
7
3,124
358
Binlerce kişi bu sorunun mağduru oldu. Sonuçta kötü çıkış yaptı, nereden bilebilir insanlar onlara denk gelmeyeceğini?
Dostum, teknolojik alet bu, biyolojik varlık değil. Sorun sadece ilk üretim bandına aitti, dolayısıyla denk gelmesi imkansız, gelirse geri alıyorlar zaten (imkansız gelmesi.) Benzer şeyler Apple’da da yaşanıyor, misal 14 Pro, milletin evine kırık bile gidiyordu, 15 Pro, 14 Pro kadar sorunlu çıkmasa da onda da yazılımla çözülen problemden BAĞIMSIZ bir sürü overheating problemi vardı (donanımsal olan.)

Şu an direkt hate kusuyorsunuz.

Yahya Furkan

Profesör
Moderatör
İçerik Ekibi
29 Şubat 2020
3,376
5
3,595
358
Dostum, teknolojik alet bu, biyolojik varlık değil. Sorun sadece ilk üretim bandına aitti, dolayısıyla denk gelmesi imkansız, gelirse geri alıyorlar zaten (imkansız gelmesi.) Benzer şeyler Apple’da da yaşanıyor, misal 14 Pro, milletin evine kırık bile gidiyordu, 15 Pro, 14 Pro kadar sorunlu çıkmasa da onda da yazılımla çözülen problemden BAĞIMSIZ bir sürü overheating problemi vardı (donanımsal olan.)

Şu an direkt hate kusuyorsunuz.
İlk üretim bandı dediğin binlerce cihaz oluyor. Bunlar da satıldı ya hani :D.

irsuya

Profesör
Emektar
10 Ocak 2022
2,934
7
3,124
358
İlk üretim bandı dediğin binlerce cihaz oluyor. Bunlar da satıldı ya hani :D.
Ee ilk üretim bandından cihaz kalmış mıdır sence şubat ayından bu yana? Olsa dahi Samsung iade alıyor merak etme, ki tekrar ediyorum gelme olasılığı çok düşük, yok hatta. Gidip garantisiz ne oldugu belli olmayan sitelerden alim satim yaparsaniz bilmem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...