Soru İphone 14 pro max, Zfold 4 ile değiştirilirmi ?

Bu konuyu okuyanlar

YYILMAZZ

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
38
Hepinize selamünaleyküm 7-8 yıldır her sene Apple'ın yeni cihazı çıkardığı hafta yeni cihazını alırım 11pro 12pro 13pro 14 pro Max hepsini kullandım. Şu anda hala 14 pro Max kullanıyorum çok memnunum şarjı ekranı çok güzel ama bu Samsung'un katlanan cihazları da çok güzel geçen gün bir arkadaşımda gördüm kendisi mimar hediye gelmiş müşterisinden şöyle bir yarım saat baktım çok hoşuma gitti internette bir şey okumak için vs çok rahat güzel cihaz Mac ve iPad kullanıyorum açıkçası çok telefonda aşırı neşir bir adam değilim hayatımızda ufakta olsa bir renk katalım kendi çapımızda hobimiz teknoloji sizce geçilir mi daha erken mi ucube bir cihaz mı güzel bir cihaz mı ?

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,239
Hepinize selamünaleyküm 7-8 yıldır her sene Apple'ın yeni cihazı çıkardığı hafta yeni cihazını alırım 11pro 12pro 13pro 14 pro Max hepsini kullandım. Şu anda hala 14 pro Max kullanıyorum çok memnunum şarjı ekranı çok güzel ama bu Samsung'un katlanan cihazları da çok güzel geçen gün bir arkadaşımda gördüm kendisi mimar hediye gelmiş müşterisinden şöyle bir yarım saat baktım çok hoşuma gitti internette bir şey okumak için vs çok rahat güzel cihaz Mac ve iPad kullanıyorum açıkçası çok telefonda aşırı neşir bir adam değilim hayatımızda ufakta olsa bir renk katalım kendi çapımızda hobimiz teknoloji sizce geçilir mi daha erken mi ucube bir cihaz mı güzel bir cihaz mı ?
Apple ürünleri kullanıyorsan alma kardeşim, zaten telefon sıfır değilse hiç alma.

Ne güzel be z fold 4 hediye geliyor millete

osmanfurkansahin

Teknolojisever.
SDN
Reaksiyon puanı
201
Katlanabilir cihazlar ilgi çekici geliyor. Özellikle Samsung katlanabilir telefon deneyimi sunma konusunda çok başarılı. Ancak katlanabilir telefonların çok sorun yaşayan ilk serilerini saymazsak ne kadar dayanıklı oldukları hala çok yeni oldukları için bilinmiyor. Tabi siz her yıl değiştiren biri olduğunuz için uzun ömürlülük önemini kaybediyor.

Fakat sizin için de şu önemli olabilir; telefonun değerini koruması. iPhonelar değer koruma konusunda çok daha iyiyken, tüm Android telefonlar gibi Samsunglarda aynı durumda bahsetmek zor.

Her halükarda yaz aylarında Fold ve Fliplerin yeni modelleri çıkacak. Bence en azından o zamana kadar bekleyip, o zaman karar vermek en mantıklısı.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,169

Gereksiz heyecan aramayın, Elinizdeki cihaz oldukça başarılı ve her açıdan memnun bırakıcak seviyede.
Heyecan aramayın pişman olabilirsiniz, Yapmış olduğunuz seçim neticesinde.

YYILMAZZ

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
38
hepinizin Dediğiniz gibi yaptım. İş telefonu olarak zfold 4 alacaktım bi tane daha 14 pro Max aldım. Bakalım z fold5 çıkınca belki ilk aldığımı değiştiririm
Küçük IMG_0123 .jpeg
1676368393792.jpeg

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,947
Z Fold 5 bekleyiniz. 8 Gen 2 gerek batarya gerek yapay zeka olarak daha iyi ve daha rahat bir deneyim sunar.

YYILMAZZ

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
38
Z Fold 5 bekleyiniz. 8 Gen 2 gerek batarya gerek yapay zeka olarak daha iyi ve daha rahat bir deneyim sunar
Zfold 5 i bekliyorum bakalım, İşlemcisi kamerası önemli değilde Ekran katlama izini yok etmeleri ve öndeki dar ekranı kullanılabilir olması çok önemli. Birde şarj konusunu samsungun çözmesi lazım apple a göre az gidiyor ultra modeli başa baş ama fold4 gördüğüm kadarıyla apple dan %30*35 erken bitiyor

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,239

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,947
S-Pen yuvalı kılıf, S-Pen desteğine sahip ilk Fold olan Fold 3 ile gelmişti.

61323BJ7PiL.jpg
S21 Ultra 29 Ocak 2021'de çıktı, Fold 3 ise 1 Eylül 2021'de çıktı. S21U modeli çıktığı gibi S-PEN'li kılıf sitede gözükmemiş miydi zaten? Epey eleştiri yapılmıştı.

osmanfurkansahin

Teknolojisever.
SDN
Reaksiyon puanı
201
S21 Ultra 29 Ocak 2021'de çıktı, Fold 3 ise 1 Eylül 2021'de çıktı. S21U modeli çıktığı gibi S-PEN'li kılıf sitede gözükmemiş miydi zaten? Epey eleştiri yapılmıştı.

S21 Ultra kılıfları gözükünce, Note serisinin rafa kalktığı resmen kabul gördü. En büyük tepki de ona gelmişti. Ben Fold özelinde konuştum.

draktepe

Asistan
Reaksiyon puanı
126
hocam 5 aydır fold4 ü aktif olarak kullanıyorum. mac ve ipadpro ise diğer cihazlarım. 14 promax i de 1 hafta denedim. şunu söyleyebilirim. 2 cihazda hoş gayet güzel. 14 promax ve fold 4 ağır cihazlar. 2 sininde birbirine üstünlükleri var. fold 4 ilk başta biraz zorluyor. kapak ekranına alışmak biraz zaman alıyor. ana ekran ise dediğin gibi internette dolaşırken, doküman okurken harika. ayak üstü exel, ppt hazırlayabiliyorsun. ben s penli kılıf ile kullanıyorum. dez avantajı biraz kaba olması. 14 pro max da çok iyi ama yani aynı apple. biraz daha iyi kamera biraz daha hızlı. mac kullanıcısı olarak fold 4 e doaya atmak ya da telden mac e dosya göndermek iphone dan daha hızlı. ayrıca fold 4 ü alınca sanki pda lardan iphonelara ve androidlere geçmiş gibi bir heyecan geldi. ya da eski atarilerden playstation lara geçiş gibi. yani iphone serisi ya da samsung s serisi aynı cihazların daha hızlısı gibi. fold4 gerçekten sana yeni heyecan katacaktır. öneririm.

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
14 pro Max ile devam etmeni tavsiye ederim.