Öneri iPhone 14 Pro İçin Renk Önerisi

Hangi Renk iPhone 14 Pro?

• Kullanılan toplam oy
    24

Bu konuyu okuyanlar

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Evet Bu Gece Kısmetse 14 Pro Cihazımın Ön Siparişini Vericeğim. Ama Bundan Önce Sizlerden Renk Önerisi İstiyorum Alıcağım Renk Konusunda Henüz Kararsızım İki Renk Arasında Gidiyorum Derin Mor Ve Uzay Siyahı Arasındayım Sizce Hangi Renk? Tavsiyeleriniz Ve Önerileriniz İçin Şimdiden Çok Teşekkür Ederim.

iki2

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
30
Hocam iPhone 14 vatan, Teknosa gibi yerlerde ne zaman satışa çıkacak

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Hocam iPhone 14 vatan, Teknosa gibi yerlerde ne zaman satışa çıkacak
Merhaba Benim Şahsi Kanaatim Ekimi Bulabilir Diye Düşünüyorum Ben Normalde 23 Eylül'de İlk Satın Alanlardan Olmak İçin Apple Store'a Gidip Sıra Beklemeyi Bile Düşündüm. Fakat Kaldıki Risk Almak İstemiyorum Ayrıca Bir Telefon İçin Çok Heyecanlanıp Sıra Beklemenin Saçma Olucağına Karar Verdim Sonradan. Uçak Biletimi İptal Ettim. Bu Gece Ön Siparişimi Verip Yatıcağım Ondan Sonrası Kısmet Der Geçerim Eğer Telefonu İnceleyip Almak Gibi Bir Niyetin Yoksa Kesin Alcam Kafasındaysan Hiç Teknosa Vs... Beklemeden Ön Sipariş Vermeni Tavsiye Ederim. ^^
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence derin mor çok güzel görünüyor..
Bende Aynısını Düşünüyorum Fakat Aklımda Uzay Siyahına Kaymıyor Değil Zaten O Yüzden Anket Açtım :sweatsmile:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Renk tavsiyesi istemek bana hep sacma gelmistir. Renkler oldukca kisisel bir sey cunku. Birisinin cok begendigi bir renk baska birine kotu gelebilir. Bunun oy coklugu veya fazlasiyla bir alakasi yok. 100 kisiden sadece 1 tanesi bile o rengi secmis olsa neticede o begendigi icindir. Gerisi kimseyi ilgilendirmez.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Renk tavsiyesi istemek bana hep sacma gelmistir. Renkler oldukca kisisel bir sey cunku. Birisinin cok begendigi bir renk baska birine kotu gelebilir. Bunun oy coklugu veya fazlasiyla bir alakasi yok. 100 kisiden sadece 1 tanesi bile o rengi secmis olsa neticede o begendigi icindir. Gerisi kimseyi ilgilendirmez.
Kesinlikle Katılıyorum Bu Arada Ben Sadece Yinede Fikrimi Netleştiremediğim İçin Anket Açtım Netleştirebilseydim Anket Açmayı Düşünmüyordum Şahsım Adına Konuşmam Gerekirse Ve Muhtemelen Kararsız Olduğum İçinde %90 İhtimal Bu Anketin Sonucuna Göre Sipariş Geçiceğim Tekrardan Yorumunuz İçin Teşekkürler Hocam.

iki2

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
30
Merhaba Benim Şahsi Kanaatim Ekimi Bulabilir Diye Düşünüyorum Ben Normalde 23 Eylül'de İlk Satın Alanlardan Olmak İçin Apple Store'a Gidip Sıra Beklemeyi Bile Düşündüm. Fakat Kaldıki Risk Almak İstemiyorum Ayrıca Bir Telefon İçin Çok Heyecanlanıp Sıra Beklemenin Saçma Olucağına Karar Verdim Sonradan. Uçak Biletimi İptal Ettim. Bu Gece Ön Siparişimi Verip Yatıcağım Ondan Sonrası Kısmet Der Geçerim Eğer Telefonu İnceleyip Almak Gibi Bir Niyetin Yoksa Kesin Alcam Kafasındaysan Hiç Teknosa Vs... Beklemeden Ön Sipariş Vermeni Tavsiye Ederim. ^^

Bende Aynısını Düşünüyorum Fakat Aklımda Uzay Siyahına Kaymıyor Değil Zaten O Yüzden Anket Açtım :sweatsmile:
Hocam ben telefonu kesin alma kafasındayım. Ön sipariş verince ayın 23’ünde kesin bana ulaşacak mı ?

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,460
Evet Bu Gece Kısmetse 14 Pro Cihazımın Ön Siparişini Vericeğim. Ama Bundan Önce Sizlerden Renk Önerisi İstiyorum Alıcağım Renk Konusunda Henüz Kararsızım İki Renk Arasında Gidiyorum Derin Mor Ve Uzay Siyahı Arasındayım Sizce Hangi Renk? Tavsiyeleriniz Ve Önerileriniz İçin Şimdiden Çok Teşekkür Ederim.
Derin mor.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Hocam ben telefonu kesin alma kafasındayım. Ön sipariş verince ayın 23’ünde kesin bana ulaşacak mı ?
Apple İle bunun için günlerdir görüşüyorum 23.Ünde Kargolamalar Başlıcakmış Bu Kargolama Aşamasında İlk Ön Sipariş Verenler Öncelikli Yani 23.Ünde Kargolamalar Başlar Sonrada Ulaşmaya Başlar Gibi Geliyor Bu Noktada Avantajlı Olmanın Tek Yolu Ön Siparişler Açılır Açılmaz İlk Satın Alımları Yapmak Olucaktır Elinizi Çabuk Tutmak En Mantıklı Yöntem Gibi Duruyor

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,248
13 te net buz mavisi alırım 14 te mor alırım.

Buz mavisi efsane 13 pro da

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,241

Derin mor efsane olmuş bence :)

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Yardımcı Olan Herkese Çok Teşekkür Ederim Tekrardan Derin Mor Tercih Ediceğim Oylamadaki Sonuçlara Göre Ve Sizlerin Tavsiyeleri Üstüne Çok Ama Çok Teşekkür Ederim Herkese ^^

@Applemania Hocam Sizlere Bir Sorum Olucak Özellikle Ya Şimdi Ben Normalde 14 Pro 256 GB Düşünüyordum Fakat Şuanda 128 GB Alsamda Olur Diye Düşünüyorum. Neden Diyicekseniz Hali Hazırda 200GB Boyutunda Bir iCloud Planım Var Ve 150GB Kadarı Boş Bunun Yanı Sıra 256GB SSD Taşıyan MacBook Ve iMac Sahibiyim Onunda Yanı Sıra 1TB Harici Disk'te Bulunduruyorum Şuan Kullandığım Telefonda 128GB Ve Hala 50GB Kadar Boş Alanım Var Telefonda Fotoğraf Ve Video Çekme Hastalığım Yok Çünkü.

Bu Noktada Ben 256GB Almanın Masraf Olucağını Düşünüyor Gibiyim Ona Vericeğim Paraya Bir Magsafe Battery Pack Ekleyip Bataryayı Güçlendirmek Daha Mı Faydalı Olur Sizce? Tavsiyenizi Bekliyorum.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Bu tarz pahalı telefonlar kılıfsız kullanılmayacağı için ben Renk konusunun bu kadar dest edilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Şefaf kılıflarda pek yakışmıyor bence Iphone modellerine ayrıca.

Lakin fiyatları aynı ise her zaman lansman resgini almak daha iyidir. ( Daha önceki serilerden olmayan bu seriye özel rengi alırdım ben olsam.) Kılıfsız veya şeffaf kılıfla hemen anlaşılır bu 14 pro diye.

Iphone 13 için Buz mavisiydi bu 14 pro için derin mor heralde. ( Canlıda görmek lazım ama bu mor ışıkta çok kız rengine kaçıyor olmasın mosmor olup.)

iki2

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
30
Hocam renkler ve zevkler tartışılmaz. Siz bence bu telefonu ikinci el olarak sattığınız senaryoyu değerlendirin. Siyah renk kesin çabuk satılır

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Hocam renkler ve zevkler tartışılmaz. Siz bence bu telefonu ikinci el olarak sattığınız senaryoyu değerlendirin. Siyah renk kesin çabuk satılır
Satış Olayında Genellikle Kendim İlan Koyup Beklemiyorum. Cihazlarımı Sadece Yeni Telefon Alıcağımda Satıyorum O Tür Durumlardada Ya Değişim Kampayalarından Faydalanıyorum Yada 3-5 Demeden Telefoncuya Satıp Üstüne Para Ekleyip Değişiyorum. Hani O Açıdan Pek İkici El Takıntım Yok

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,248
Satmak için alan dünyada tek ülkeyiz, beyaz al arabayı daha çabuk satılır siyah al telefonu daha çabuk satılır.
Bu ülkede kimsenin kendi zevkleri yok mu başkası için mi yaşıyor herkes

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Ekran Resmi 2022-09-16 00.05.33.png

Görev Başarılı ⚡

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Kardeşim benim hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan, iyi haberler alırsın İnşAllah ?❤️
Çok Teşekkür Ederim Reis İnşallah Bir Gün Hepimiz İçin Hayal Olmaktan Çıkar Bu Cihazlar Ve Herkes Sahip Olabilir Tek Temennim Bu Ekonomik Anlamda..

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,248
Bugün yeğenin 12 Pro telefona baktım alıcı gözle benim telefonun yanına koydum, çokta küçük gelmedi telefon 6.1 yeterli boyut, 6.7 cidden kalas gibi olur, 6.1 ile gayet her iş yapılır film dizi oyun vs.

Herhalde alsam 12-13-14 vs Pro olanı alırdım?

Çok Teşekkür Ederim Reis İnşallah Bir Gün Hepimiz İçin Hayal Olmaktan Çıkar Bu Cihazlar Ve Herkes Sahip Olabilir Tek Temennim Bu Ekonomik Anlamda..
Seçimi bekliyoruz kardeşim ?

Seçim sonunda ülke ya düzlüğe çıkacak herkes daha eşit olacak gelir adaleti olacak yada herşey hayal olacak, şahsen ülke düzelirse bende isterim yani s ultra yada iphone 14 Pro.

Ama bu sistem siz fakirsiniz bu dünyada ölünce cennete gideceksiniz diyor dünyada fakirliği dayatıp ahirette cenneti vaad ediyor

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,460
Bugün yeğenin 12 Pro telefona baktım alıcı gözle benim telefonun yanına koydum, çokta küçük gelmedi telefon 6.1 yeterli boyut, 6.7 cidden kalas gibi olur, 6.1 ile gayet her iş yapılır film dizi oyun vs.

Herhalde alsam 12-13-14 vs Pro olanı alırdım?

Seçimi bekliyoruz kardeşim ?

Seçim sonunda ülke ya düzlüğe çıkacak herkes daha eşit olacak gelir adaleti olacak yada herşey hayal olacak, şahsen ülke düzelirse bende isterim yani s ultra yada iphone 14 Pro.

Ama bu sistem siz fakirsiniz bu dünyada ölünce cennete gideceksiniz diyor dünyada fakirliği dayatıp ahirette cenneti vaad ediyor
Boyut olarak 13 Pro yada 14 Pro daha ideal ama Se 2020 batarya sağlığının düşmesi ile beraber batarya konusunda beni verem ettiği için Pro max e artık daha sıcak bakıyorum.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,248
Boyut olarak 13 Pro yada 14 Pro daha ideal ama Se 2020 batarya sağlığının düşmesi ile beraber batarya konusunda beni verem ettiği için Pro max e artık daha sıcak bakıyorum.
SE 2020-2022 çöp cihazlar 4.8 cidden çok küçük film dizi falan bakıyorsanız gözleri çok yoruyor ama 6.1 ideal bence ?

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
SE 2020-2022 çöp cihazlar 4.8 cidden çok küçük film dizi falan bakıyorsanız gözleri çok yoruyor ama 6.1 ideal bence ?
Herkes sen değilsin.Bir çok küçük cihaz seven var.O cihazların performansı mükemmel ama el kadar cihazdan batarya performansı beklemek saçma.

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,980