Soru İphone 13 Pro Max ile Akıllı Saat ve Kablosuz Kulaklık Uyumu

Bu konuyu okuyanlar

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
İyi forumlar. İphone 13 Pro Max almaya karar verdim lakin bir şeyi düşünmedim. Benim kablosuz kulaklığım Oppo marka, akıllı saatim ise Xiaomi Amazfit. İphone 13 Pro Max ile ne kadar uyumluluk sağlar? Akıllı saatin hangi özelliklerini kullanamam? Kulaklığı sorunsuz kullanabilmek istiyorum en azından. Şimdiden yardım edenlere teşekkürler.

@Applemania

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,460
İyi forumlar. İphone 13 Pro Max almaya karar verdim lakin bir şeyi düşünmedim. Benim kablosuz kulaklığım Oppo marka, akıllı saatim ise Xiaomi Amazfit. İphone 13 Pro Max ile ne kadar uyumluluk sağlar? Akıllı saatin hangi özelliklerini kullanamam? Kulaklığı sorunsuz kullanabilmek istiyorum en azından. Şimdiden yardım edenlere teşekkürler.

@Applemania
Bildiğim kadarıyla Apple cihazları Apple ürünleri ile uyumlu.Sizdeki ürünler android olduğu için kullanırken sorun yaşayabilirsin.

EnesKAYA

Back-End Developer
Reaksiyon puanı
162
Her marka, kulaklıklarını sadece kendi telefonları için çıkarmıyor. Başka markaları da desteklemesine imkan sağlıyorlar ki büyük ihtimalle de elindeki kulalarklık, Apple'ı da destekliyordur zaten ama akıllı saat için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Her marka, kendi saatini öncelikli olarak kendi telefonları için çıkartıyor. Akıllı saatte; Oppo bir cihaz kullanırken alacağın verimi, Apple bir cihazda alamazsın. Yine de bazı spesifik özellikler hariç; arama, mesajlaşma gibi genel özellikleri illaki kullanabiliyorsundur. Kullanıp, kullanamadığını veya hangi özellikleri kullanıp, hangi özellikleri kullanamadığını anca deneyip göreceksin.