iPhone 13 mini - ios16 Bildirim Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

yyismet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

iPhone 13 mini telefonuma ios16 yi yukledim. Fakat ekrani acmadigim surece bildirimler ne saatime ne de telefonuma uyari olarak gelmemeye basladi. Sadece ekran isigini actigim andan itibaren gorebiliyorum mesaj vb. haberler geldigini. Ayrica pil yuzdesi kismi da eskisi gibi.

Surum yeni cikti tabi ki ama en azindan bildirim konusuyla ilgili fikri olan var midir?

Airbus

Profesör
Reaksiyon puanı
1,002
Yeni çıktığı için bug oluyor olabilir. Telefonu restrartlamayı deneyin düzelmezse güncelleme beklemekten başka yapacak bir şey yok. Ben iPhone 11'imi güncellemedim bekleyeceğim bir müddet.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Belki ayarlardan telefon ayarlarını sıfırlamak çözüm olabilir.

yyismet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu restart yaptim. Hard resette yaptim fakat duzelmedi. Cok muhim degil her sene yasaniyor bunlar ama yine de bir sorayim dedim. Cok can sıkarsa da bir sureligine eski surume de donebilirim.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Merhaba,

iPhone 13 mini telefonuma ios16 yi yukledim. Fakat ekrani acmadigim surece bildirimler ne saatime ne de telefonuma uyari olarak gelmemeye basladi. Sadece ekran isigini actigim andan itibaren gorebiliyorum mesaj vb. haberler geldigini. Ayrica pil yuzdesi kismi da eskisi gibi.

Surum yeni cikti tabi ki ama en azindan bildirim konusuyla ilgili fikri olan var midir?
İos 16 eksiklerle dolu bir sürüm.İos 16.5 çıkana kadar güncelleme yapmanın bir anlamı yok.

Airbus

Profesör
Reaksiyon puanı
1,002
İos 16 eksiklerle dolu bir sürüm.İos 16.5 çıkana kadar güncelleme yapmanın bir anlamı yok.
Katılıyorum. 15.7 gelmiş 15.7 ye güncelledim bu gün. Bir süre 15'de kalırım. Zaten 15'te de çok saçma sorunlar yaşıyorum mesela kişilerde bir kişinin profilini açtığımda sosyal medya hesapları e-posta adresi gibi bilgileri siri bulup ekleyeyim mi diye soruyordu ne olduysa artık hiçbir şekilde bulmuyor. Bu bile canımı sıkarken 16'nın buglarıyla uğraşamam.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Katılıyorum. 15.7 gelmiş 15.7 ye güncelledim bu gün. Bir süre 15'de kalırım. Zaten 15'te de çok saçma sorunlar yaşıyorum mesela kişilerde bir kişinin profilini açtığımda sosyal medya hesapları e-posta adresi gibi bilgileri siri bulup ekleyeyim mi diye soruyordu ne olduysa artık hiçbir şekilde bulmuyor. Bu bile canımı sıkarken 16'nın buglarıyla uğraşamam.
15.7 ilk izlenimlerin nasıl? 15.6.1 den geçmeye değer mi?