İPhone 12 vs Mate 40 Pro vs Note 20 Ultra

Sizce hangisi?

• İPhone 12 Pro

• Mate 40 Pro

• Note 20 Ultra

• Diğer (aşağıda belirtiniz)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

S

SND Anonim 5

SDN Okuru
Bunların hepsini alacak bütçeniz olsa hangisini neden tercih edersiniz yorumlarınızı bekliyorum

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Bu üçü arasından batarya ve kamera performansından dolayı Mate 40 Pro tercih ederdim.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Bunların hepsini alacak bütçeniz olsa hangisini neden tercih edersiniz yorumlarınızı bekliyorum
Mate 40 pro özellik olarak güzel olsada hem anormal derecede pahalı olması hemde Google servisleri olmamasından olayı alınmaz.Note 20 ultra da Exynos 990 dan dolayı alınmaz.Üçü arasında 12 pro öneririm.12 pro güçlü işlemcisi,mükemmel batarya performansı ve yazılımı ile uzun yıllar seni memnun edeceğini düşünüyorum.

S

SND Anonim 5

SDN Okuru
Mate 40 pro özellik olarak güzel olsada hem anormal derecede pahalı olması hemde Google servisleri olmamasından olayı alınmaz.Note 20 ultra da Exynos 990 dan dolayı alınmaz.Üçü arasında 12 pro öneririm.12 pro güçlü işlemcisi,mükemmel batarya performansı ve yazılımı ile uzun yıllar seni memnun edeceğini düşünüyorum.
Yanlış düşünüyorsun ben o kadar para versem değil uzun yıllar 1 gece bile rahat edemem ? ama haklısın brnimde tercihim iPhone 12 pro olurdu

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
mate 40 pro google servisi apk olarak yükleniyosu ve milyardolarınız olup ıphone ların hacklenmedinigini zannedersem iphone ama fiyatta mate 40 pro daha iyi kamerası daha dogal bataryası efsane ve hergün huwaıe stor baya dolduruluyor batarya performansı başarılı çok şık ve kavisli ekranı beni benden alıyor elime alam fırsatım oldu cok güzel bi hissiyatı var