iPhone iPhone 12 Türkiye fiyatı sizce ne olur ? Almaya değer mi ?

th3k1ng

Öğrenci
Cezalı
Merhaba,arkadaşlar sizin bütçeniz yeterli olsa ve telefon da alacak olsanız almak ister misiniz?

Meyvuz0561

Asistan
Yurtdışında olsa alınabilecek bir telefon fakat Türkiyede fiyat çok uçuyor. Tam istediğim kasaya sahip kamera işlemci vs hepsi cok iyi ama dediğim gibi fiyat çok yükseliyor en az 9bin lira olur(12mini). şahsen ben almam(alamam) ama aylarca çalışıp yine de alacak tanıdıklarım var 😁 Geçen gün facebook ta gördüğüm görseli aşağıya bırakıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

E01B28C5-F0DA-4CB7-B8F4-ECB4859E54F4.jpeg

th3k1ng

Öğrenci
Cezalı
Yurtdışında olsa alınabilecek bir telefon fakat Türkiyede fiyat çok uçuyor. Tam istediğim kasaya sahip kamera işlemci vs hepsi cok iyi ama dediğim gibi fiyat çok yükseliyor en az 9bin lira olur(12mini). şahsen ben almam(alamam) ama aylarca çalışıp yine de alacak tanıdıklarım var 😁 Geçen gün facebook ta gördüğüm görseli aşağıya bırakıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekli dosyayı görüntüle 121306
İşlemcisinin dünyanın en iyi çipi olduğunu söylüyorlar.

İşlemcisinin dünyanın en iyi çipi olduğunu söylüyorlar.
Şu an Dünya'nın en iyi mobil işlemcisi A12z. Genel olarak. Sadece CPU olarak A14 Bionic sadece GPU olarak bakarsak A12z. Ama genel olarak A12z.

Ayrıca Türkiye fiyatı almaya değmez belki ama 800 doları kesinlikle en çok hak eden cihaz.