Soru İphone 12 Pro Max Ekran Koruyucu ?

Bu konuyu okuyanlar

ykaan

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar iphone 12 pro max için şuan 5d buff cam ekran koruyucu kullanıyorum yaklaşık 10 gün oldu ama ne düşürmeme ne bşe etmeme rağmen boş anahtarsız bozuk para olmayan cebimde telefon çizilmiş daha doğrusu bende orda öyle oldu düşünüyorum başka aklıma bir yer gelmiyor kısacası çizilmez sağlam iyi koruyan önerebileceğiniz ekran koruyucu var mı ?

aspet

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
242
Hocam direkt gürgençlerden orijinal alabilirsiniz. Ben 12 mini için 300 ₺ verdim ekran koruyucuya. Fiyat hakkında bilginiz olması için söylüyorum. Şu an içim rahat ekran koruyucu konusunda.

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Git telefoncuda 10 liraya taktır. Ben gittim kaliteli aldım 90 lira verdim dediğin gibi oldu. Telefoncuda dandik bişi taktırdım. Sapasağlam. Kırılacak olduktan sonra ekran koruyucu altında da kırılıyor bu ekranlar

ykaan

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Ekran koruyucu olduğu halde telefonun ekranımı çizilmiş anlamadım.
Telefonun değil ekran koruyucu cam çizilmiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam direkt gürgençlerden orijinal alabilirsiniz. Ben 12 mini için 300 ₺ verdim ekran koruyucuya. Fiyat hakkında bilginiz olması için söylüyorum. Şu an içim rahat ekran koruyucu konusunda.
Cam mı çizilir mi koruyucu değer mi o paraya? Ben aldım aldığım cam koruyucu çizildi cebimde ?