iPhone 12 İddiaları

Bu konuyu okuyanlar

SE 2020'den küçük veya aynı boyutta tam ekran olursa fiyatı da uygun olursa geçebilirim. Ben küçük telefon daha çok seviyorum. XR kullandığımda da en şikayetçi olduğum şey boyuttu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Satarken şarj aletini vermeyip fiyattan düşeyim bari yoksa şarj aleti masrafı bizi bekler :D

grbzz

Android, iOS, Smartphones...
Yönetici
Moderatör
kutudan adaptör çıkmaması çok kötü olur. iphone 12 seriside pahalı olacağa benziyor.
bu yüzden türkiyede tahminim bu seneki iphonlar çok satılmayacak.
Aslında yurdışı fiyatları çok iyi ama ülkemizde yine pahalı olur. Türkiye'de satamazlar tabii zaten en çok orta segmnet rağbet görüyor artık.

SE 2020'den küçük veya aynı boyutta tam ekran olursa fiyatı da uygun olursa geçebilirim. Ben küçük telefon daha çok seviyorum. XR kullandığımda da en şikayetçi olduğum şey boyuttu.

Satarken şarj aletini vermeyip fiyattan düşeyim bari yoksa şarj aleti masrafı bizi bekler :D
Benimde kompak cihazlar hoşuma gitmiyor değil.
Büyük ihtimalle SE boyutunda tam ekran olur.

Bence de şarj aletleri çok yakında değerlenecek :D

Son düzenleme:

(Evo)lution

Profesör
Android tarafında kılıfına, dönüştürücüsüne kadar her şeyi koyuyorlar. Eğer iddialar doğruysa ben en çok Apple'ın açıklamasını merak ediyorum. Ama %100 ihtimalle maliyet diyecekler sanki diğerlerinde maliyet artmıyor.
SD865 Plus versiyonu Galaxy Note 20/Note 20 Ultra ve Galaxy Z Flip 5G nin kutusundan kulaklık veya kılıf çıkmıyor.

grbzz

Yönetici
Moderatör
SD865 Plus versiyonu Galaxy Note 20/Note 20 Ultra ve Galaxy Z Flip 5G nin kutusundan kulaklık veya kılıf çıkmıyor.
Şaşırtıcı. Samsung katlanabilir cihazlarda kutu içeriğini bol tutuyordu. 5G olmadan modelde kılıf bile vardı 🤔

Şaşırtıcı. Samsung katlanabilir cihazlarda kutu içeriğini bol tutuyordu. 5G olmadan modelde kılıf bile vardı 🤔
Samsung bu konuya açıklık getirmiş ama kulaklık detayını atlamış :)

20200807_234025.jpg

Son düzenleme:

TheTruthHurts

Profesör
Ne olursa olsun bu seri yine çok satacak, emin olun sticker mitikır umurlarında olmaz bence.
Ama bunun maliyeti düşürmek için değil de Apple için yeni bir sömürü yolu olduğunu düşünüyorum.
Sticker kısmı şakaydı. Stickerı koymasalar zerre umursamam.

Maliyeti düşürme değil zaten. Olsa olsa Apple’a 15$ maliyeti olur. Onların amacı aksesuar satmak.

Zxcvbm

Asistan
Akseuar eksik çıkması maliyet düşürme mantığıdır telefon üreticilerinde, bunu en çok yapan xiaomi oldu, kulaklık eklemediler kutuya. Ucuz iphone düşüncesi ile se2020 çıktı, aynı mantığı yeni çıkacak tanıtılacak iphonelarda yaparlar ise fiyat düşeceği bellidir. Ayrı yeni iphone için arka kamera 4 tane olacağında çok fazla söylenti var, hatta çinliler klon iphone çıkardı, şu anda arkada dört kamera olan iphone 12 üretti bile

grbzz

Yönetici
Moderatör
Sanırım Apple yanlışlıkla Eylül lansmanının tarihini sızdırdı :) Bildirim bana geldikten 1 dakika geçmeden kaldırıldı.

Screenshot_20200820-201400_YouTube.jpg

Hakantoris

Profesör
Bence kasada değişiklik olmayacak. Ekran-Kasa oranının artmasını bekliyorum. Gerisini bilemem. Ülkemizde çok satmayacağı kesin.

metcioglu

Öğrenci
Şu '' Oled'' işi hoş ancak, şarj aleti olmaması kısmı bana gülünç geliyor. Ülkede zaten pahalı iPhone markası, insana birde küfür eder gibi extra şarj aleti aldıracaklar. iPhone 13 ve sonrasında da her telefon için(13-13max vs) ayrı şarj aleti çıkarmazlar inşallah.

Son düzenleme:

grbzz

Yönetici
Moderatör
Şu '' Oled'' işi hoş ancak, şarj aleti olmaması kısmı bana gülünç geliyor. Ülkede zaten pahalı iPhone markası, insana birde küfür eder gibi extra şarj aleti aldıracaklar. iPhone 13 ve sonrasında da her telefon için(13-13max vs) ayrı şarj aleti çıkarmazlar inşallah.
Bunlar birer iddia. Zaten Pro modellerde hızlı şarj kutu içinden çıkacağı dahi söyleniyor. Asıl kısıtlama giriş modellerinde olacakmış.
Yani 8-9 bin TL'yi veren adama bir şarj aleti koymaz herhalde :)

SDN Son Haberler

Son mesajlar