iphone 12 degisim kampanyasi hk.

Bu konuyu okuyanlar

CrussheN

Asistan
Arkadaslar merhaba
iphone x 64gb telefon var fakar imeisi klonlandigi icin sadece benim hattim uzerine calisiyor. Hepsiburadanin iphone 12 degisim kampanyasina basvurup almak mantikli olurmu siz olsaniz ne yapardiniz cevabinizi merak ediyorum

Hepsiburada iphone x 64gb secenegini secince direk 4.770₺ civari veriyor. İmei klonlanmis sekildede satamayacagima gore boyle birsey dusunuyorum tabi cihazi gonderdikten sonra bir miktar belki fiyat dusebilirler

Arkadaslar merhaba
iphone x 64gb telefon var fakar imeisi klonlandigi icin sadece benim hattim uzerine calisiyor. Hepsiburadanin iphone 12 degisim kampanyasina basvurup almak mantikli olurmu siz olsaniz ne yapardiniz cevabinizi merak ediyorum

Hepsiburada iphone x 64gb secenegini secince direk 4.770₺ civari veriyor. İmei klonlanmis sekildede satamayacagima gore boyle birsey dusunuyorum tabi cihazi gonderdikten sonra bir miktar belki fiyat dusebilirler
Paran varsa tabiki mantıklı bir tercih olur.

murad_dördüncü

Asistan
Cezalı
Eğer Turkcell müşterisi iseniz oraya götürüp iPhone X telefonunuza ne kadar verdiklerini sorup bir öğrenin derim.

Benim iPhone 11’ime hepsiburada.com 5.500 TL verir iken Turkcell 6.000 TL verdi. Ben de Turkcell’e verdim telefonumu.

Geçen sene ise cihazı 7.299 TL’ye almıştım.

CrussheN

Asistan
Eğer Turkcell müşterisi iseniz oraya götürüp iPhone X telefonunuza ne kadar verdiklerini sorup bir öğrenin derim.

Benim iPhone 11’ime hepsiburada.com 5.500 TL verir iken Turkcell 6.000 TL verdi. Ben de Turkcell’e verdim telefonumu.

Turkcell musterisi degilim ama imei sorunu var benimkimde almayabilirler

Umut Çelik

I won’t change
Yönetici
Moderatör
Özel başlık
keep writing

Evet Turkcell fazla veriyor.
HB ye verebilirsin paran varsa.

CrussheN

Asistan
Vazgectim simdi gonderecegim yerde telefona bisey yaparlar basina is gelir elimdekindende olmayayim. Sikayetvar.com da imeide dolayi donen cihaz sikayetinide okuyunca vazgectim.

SDN Son Haberler