iPhone 12 aldım, sorularınıza açığım

Bu konuyu okuyanlar

murad_dördüncü

Asistan
Cezalı
Hocam bende foto ve video manyağı değilim ama 2-3 sene sonra 64 gb da yetmiyor benim ilk İPhone'um 5s idi ve 16 gb idi başlarda yetiyordu 3 sene sonra hafızası bana yetersiz geldi o yüzden paraya kıyıp 128'lik alacan ben bu kafadayım
Ya hocam belli mi olur belki seneye iPhone 13’ün 128 GB’lık modelini alırız yani Allah ömür verirse ve nasip ederse. 😃

KhalTrex

Asistan
EyvAllah.

Ben iPhone 11’den geçtim iPhone 12’ye ve gerçekten çok hafif ve ele tam oturuyor, ele oturuşu mükemmel. Tam bir iPhone şıklığı ve sadeliği var telefonda.

Aslında mini alma niyetindeyim ama bence mini modele göre daha ideal. Çünkü iPhone 11’e göre daha küçük ve hafif.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorularınızı yazınız, ben bir 30 dakikaya geliyorum.
kanka para varsa huzur var ben bunu bilir bunu söylerim. daha 1 ay öncesine kadar iphone 11 en hızlısıydı, 1 ay sonra 12 çıktı hızı düştü :D . Şaka bir yana iki telefonda güzel, ama bana göre oled ekran her zaman bir tık öndedir. benim merak ettiğim konu batarya, sen şimdi o telefona benim için brawl stars yükler misin? sonra diğer telefondan kronometre açıp 10 dakika oynasan yeterli :D düşen şarjı merak ediyorum. Benim kendi formüllerim var, brawl stars oyununda düşen şarj miktarı ile telefonun diğer uygulama ve oyunlarda ki düşüşleri ve diğer mAh bildiğim telefonlarda yüzde kaç düşecek bunları hesaplayacağım. şimdiden teşekkürler ve iyi, sağlıklı günlerde kullanmanızı dilerim.

murad_dördüncü

Asistan
Cezalı
kanka para varsa huzur var ben bunu bilir bunu söylerim. daha 1 ay öncesine kadar iphone 11 en hızlısıydı, 1 ay sonra 12 çıktı hızı düştü :D . Şaka bir yana iki telefonda güzel, ama bana göre oled ekran her zaman bir tık öndedir. benim merak ettiğim konu batarya, sen şimdi o telefona benim için brawl stars yükler misin? sonra diğer telefondan kronometre açıp 10 dakika oynasan yeterli :D düşen şarjı merak ediyorum. Benim kendi formüllerim var, brawl stars oyununda düşen şarj miktarı ile telefonun diğer uygulama ve oyunlarda ki düşüşleri ve diğer mAh bildiğim telefonlarda yüzde kaç düşecek bunları hesaplayacağım. şimdiden teşekkürler ve iyi, sağlıklı günlerde kullanmanızı dilerim.
EyvAllah, şu oyun işine kesin bir şey demiyorum çünkü telefonda oyun oynayan biri değilim ama bakalım yine de. 👍🏻

CrussheN

Asistan
Kenarlari ve ekrani cok premium duruyor. iphone 12 nin yanlari soyuluyor fln yazmislardi yabanci forumda sonu iphone 5 gibi olmaz insallah.

Thebow

Öğrenci
Cezalı
MagSafe alsam sence nasıl olur?
Ben hızlı şarj olayını sevdiğim için 18W veya 20W almanı tavsiye ederim MagSafe benim için oldukça yavaş kalıyor.Mesela iPhone 11’i yüzde 5’te şarja taktığımda 30 dakika sonra yaklaşık yüzde 55-60 civarı müthiş bir sayı.Tercih senin elbette.

Ben hızlı şarj olayını sevdiğim için 18W veya 20W almanı tavsiye ederim MagSafe benim için oldukça yavaş kalıyor.Mesela iPhone 11’i yüzde 5’te şarja taktığımda 30 dakika sonra yaklaşık yüzde 55-60 civarı müthiş bir sayı.Tercih senin elbette.
Edit:11:04’de şarja taktım şuan 12:42 ve yüzde 96.

Son düzenleme:

murad_dördüncü

Asistan
Cezalı

Edit:11:04’de şarja taktım şuan 12:42 ve yüzde 96.
Apple’ın sitesinden alabileceğim şekilde link paylaşır mısın? Ya da hepsiburada.com’da var mı? Link paylaşır mısın?

Dördüncü Murad: 😃

Dördüncü Murad 1
Dördüncü Murad 2

Son düzenleme:

Thebow

Öğrenci
Cezalı
Apple’ın sitesinden alabileceğim şekilde link paylaşır mısın? Ya da hepsiburada.com’da var mı? Link paylaşır mısın?

Dördüncü Murad: 😃

Dördüncü Murad 1
Dördüncü Murad 2
Daytona Apple iPhone 11/11 Pro Max 18W Hızlı Şarj Cihazı ve 1 Metre USB C Lightning Şarj Kablosu Set
https://www.hepsiburada.com/daytona...-kablosu-set-p-HBV00000VE7ZQ?magaza=Alcamseni
Apple Store’da şuan stokta yok.

SDN Son Haberler