Yardım İphone 11Promax Sıvı Temas

Bu konuyu okuyanlar

Ozanurek33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba arkadaşlar iPhone 11 Pro Max telefonum sağınak yağışta 1 2 dk tel konuştum eve doğru giderken face ıd okunmuyor dedi dokunmatik te sorun yoktu şifre girdim 1 2 saat sonra arka ve ön kamera buhar tuttu yeşil ekran geldi açılmadı birdaha garanti götürdüm sıvı temas diyip geri verdiler 8 bintl karşılığında değişim istediler resmî açıklamalarda sudan Korkmaz,su şakalarına hazırlıklı olun,çay,kahve,gazoz gibi içeceklere dayanıklı 35 dk boyunca 4 metre derinliğe dayanıklı diyorlar ama geri iade yapıyorlar tüketici hakimiyete başvurucam madem su aldı neden satarken bunları söylüyorsunuz telefonum daha yeni çizik darbe hiç bişey yok telefonsuz kaldım yardımcı olurmusunuz ne yapmam gerek böyle saçmalık olabilir mi

Ekli dosyalar

• 95FE01FD-4F34-4B6E-A1A0-C1BE1ADC3077.jpeg
    95FE01FD-4F34-4B6E-A1A0-C1BE1ADC3077.jpeg
    83.7 KB · Görüntüleme: 120
  • 09DCC4DF-7F02-4394-AF0F-5859C2B3440F.jpeg
    09DCC4DF-7F02-4394-AF0F-5859C2B3440F.jpeg
    59.3 KB · Görüntüleme: 123
  • 0C984AC7-11F5-4133-A00E-4C3E6737F989.jpeg
    0C984AC7-11F5-4133-A00E-4C3E6737F989.jpeg
    88.8 KB · Görüntüleme: 117
  • 9CFE7789-77D0-41A6-ADFD-39501827B97A.jpeg
    9CFE7789-77D0-41A6-ADFD-39501827B97A.jpeg
    49.2 KB · Görüntüleme: 114

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Merhaba arkadaşlar iPhone 11 Pro Max telefonum sağınak yağışta 1 2 dk tel konuştum eve doğru giderken face ıd okunmuyor dedi dokunmatik te sorun yoktu şifre girdim 1 2 saat sonra arka ve ön kamera buhar tuttu yeşil ekran geldi açılmadı birdaha garanti götürdüm sıvı temas diyip geri verdiler 8 bintl karşılığında değişim istediler resmî açıklamalarda sudan Korkmaz,su şakalarına hazırlıklı olun,çay,kahve,gazoz gibi içeceklere dayanıklı 35 dk boyunca 4 metre derinliğe dayanıklı diyorlar ama geri iade yapıyorlar tüketici hakimiyete başvurucam madem su aldı neden satarken bunları söylüyorsunuz telefonum daha yeni çizik darbe hiç bişey yok telefonsuz kaldım yardımcı olurmusunuz ne yapmam gerek böyle saçmalık olabilir mi
Her ne olursa olsun Apple bunun garantisini vermiyor ki. Bir şekilde sıvı teması olmuş neticede..

Ozanurek33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Her ne olursa olsun Apple bunun garantisini vermiyor ki. Bir şekilde sıvı teması olmuş neticede..o zaman suya dayanıklı 4 metre derinliğinde 35 dk boyunca demesinler kırmızı başlıklarla sudan Korkmaz,sulu şakalara hazırmısınız gibisinden emin konuşmamaları gerek orda alabilir neden yazmıyorlar da boy boy su reklamı yapıyorlar bu dolandırıcılık değilmi niye diğer telefonlarda markalarda bu reklamları yapmıyorlar

Baysiyah

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Ama cidden iphoneler isterse 11 12 olsun çok az su deymesindne gidiyor telefonlar. Bu kadar saçmalık olmaz kameraya hiç önem vermesem direk samsung derim s20 harika

Ozanurek33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ama cidden iphoneler isterse 11 12 olsun çok az su deymesindne gidiyor telefonlar. Bu kadar saçmalık olmaz kameraya hiç önem vermesem direk samsung derim s20 harika
Mesaj otomatik birleştirildi:

saçmalık ama 35 dk 4 metre derinliğe dayanıklı diyor 5 10 sn de su alıyor madem su alabilir niye insanları kandırıp su geçirmez diyorlar hafta içini bekliyorum bende tüketici haklarına baş vurmak için

Reaksiyon puanı
8,016
Hiçbir akıllı telefon üreticisi "SU GEÇİRMEZ" demiyor. Suya Dayanıklı diyorlar. Ama başına bir şey gelirse sorumlusu sensin diyorlar.

Ben XR varken cebimde unutup havuza atlamıştım 20 dakika civarı kaldım çıkınca hiçbir sorun olmamıştı. Hatta S9+'ı gömlek cebimden içi su dolu leğene düşürdüm ellerim kirli diye 10 dakika civarı alamadım o da sağlam çıktı. Biraz şans işi bu.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Hiçbir akıllı telefon üreticisi "SU GEÇİRMEZ" demiyor. Suya Dayanıklı diyorlar. Ama başına bir şey gelirse sorumlusu sensin diyorlar.

Ben XR varken cebimde unutup havuza atlamıştım 20 dakika civarı kaldım çıkınca hiçbir sorun olmamıştı. Hatta S9+'ı gömlek cebimden içi su dolu leğene düşürdüm ellerim kirli diye 10 dakika civarı alamadım o da sağlam çıktı. Biraz şans işi bu.
Aynen öyle. Sadece iddia ediyorlar ve garanti konusunda da bu iddialarının arkasında durmuyorlar.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639

Aynen öyle. Reklamlarının altındada belirtiliyor zaten.

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,633
Ama sonuç itibariyle şöyle dayanıklı böyle dayanıklı deyip 4 metreye kadar 30 dakika kalabilir deyip alt tarafı yağmur altında iki dakika görüşme sonucunda su geçirmesi de kabul edilebilir birşey değil. Bu kadar iddiadan sonra kullanıcı tabiki telefonuyla yağmur altında görüşme yapacaktır. Bence bu durumda en azından daha uygun bir fiyata onarımı yapılmalıdır.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Ama sonuç itibariyle şöyle dayanıklı böyle dayanıklı deyip 4 metreye kadar 30 dakika kalabilir deyip alt tarafı yağmur altında iki dakika görüşme sonucunda su geçirmesi de kabul edilebilir birşey değil. Bu kadar iddiadan sonra kullanıcı tabiki telefonuyla yağmur altında görüşme yapacaktır. Bence bu durumda en azından daha uygun bir fiyata onarımı yapılmalıdır.
Katılıyorum. Ama firma "sudan cihaz zarar görürse sorumlusu sensin" diyor @Sıradan Kullanıcı adlı arkadaşın dediği gibi.Ben iPhone 4s i yağmur altında kullandığımda olmuştu ve su geçiren bir cihaz olduğu halde hiç bir sorun çıkartmamıştı. Teknoloji şans işi diyebiliriz.

Ozanurek33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Mesaj otomatik birleştirildi:

8 bin TL istediler daha telefonun taksitleri bitmedi ben nasıl ödim şimdi bunu arkadaşlarım suya soktuğu halde bişey olmadı gözümün önünde bi alt modeli olduğu halde ben yağmurda 2 3 dk konuştum telefonsuz kaldım neden onlar yararlanıyor da benim telefon su alıyor suya sokmadığım halde bebek gibi kucağımda mı gezdirmem gerek bunu yağmurda yürürken eve doğru tel çaldı aa yağmur var diyip açmıcakmıyım yani telefonu

Son düzenleme:

mixfruit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benimde başıma gelmişti servise gönderdim, kısa zamanda çözdüler. sanki eskisi gibi olmadı daha sonra... ne biliyim....