iPhone iPhone 11'e alternatif telefon var mı?

Umut Çelik

Profesör
Hocam Genel Olarak İphone Bunlar SE 2020 Bazı Konularda Dez Avantajlı Bir Cihaz Ama Bu Onu Kötü Yapmaz A13 Bionic Çip Gerçekten Çok Güçlü Bir Çip O Fiyattaki Bir Telefonda Sunuluyor Farkındaysanız Bunu Bilerek Almalı Bence İnsan Yani Cihaz Kötü Bir Cihaz Değil.
Ya ben zaten KÖTÜ DEMİYORUM. Kendime se2020 alacaktım zaten. Bu telefonu bana almayacağım. Babama alacağım iphone 7 plustan se2020 gibi küçük bir cihazı kullanmaz.
Niye ısrar ediyorsun ki
Sanki ben a13 ü hiç bilmiyorum öğrettin sağ ol.
Farkındayım ama telefon çok küçük.
Bence sen daha telefon önerisi yapma çünkü bu konularda bilgin yok. Mesaj kasmak için neler yapıyor insanlar.
Ben o kadar abartmadım ki? Sadece almayın diyoruz. Alırsa kendi bilir.
Hocam almam zaten de. Kendime alacaktım se2020 yi alamadım. Bunu babama alacağım. Diğer arkadaşın hiç bilgisi yok bırakın kendi kendine önersin dursun.

Ekto02

Doçent
Ya ben zaten KÖTÜ DEMİYORUM. Kendime se2020 alacaktım zaten. Bu telefonu bana almayacağım. Babama alacağım iphone 7 plustan se2020 gibi küçük bir cihazı kullanmaz.
Niye ısrar ediyorsun ki
Sanki ben a13 ü hiç bilmiyorum öğrettin sağ ol.
Farkındayım ama telefon çok küçük.
Bence sen daha telefon önerisi yapma çünkü bu konularda bilgin yok. Mesaj kasmak için neler yapıyor insanlar.

Hocam almam zaten de. Kendime alacaktım se2020 yi alamadım. Bunu babama alacağım. Diğer arkadaşın hiç bilgisi yok bırakın kendi kendine önersin dursun.
Emin Ol Bilgim Var Kabalaşmana Gerek Yok Ama Bazen Mesajları Okumadan Konuya Atlayabiliyorum Doğrudur Ekstra Olarak Sana A13'Ün Gücünü Öğrettiğimde Yok Sadece Öneriler Yaparken Bunların Üstüne Basıp Hatırlatıyoruz Son Karar Her Zaman Kullanicinim Ve Alıcınındır Onun Dışında Mesaj Kasmakla Uğraşmıyoruz İşim Gücüm Yok Mesaj Mı Kasıcam? Ya Hocam Şakamısınız? Ben Forumda Durmadan Aktif Olan Bir İnsan Değilim Zaten Denk Geldikçe Mesaj Yazıyorum Zaten Mesaj Kasmak Amacım Olsa Günde 70-80 Tane Bildirim Düşüyor Her Konuya 2 Mesaj Atsam Günde 140-150 Mesaj Kasarım Ve Ek Olarak Lütfen Kabalaşma Ve Almazsan Alma Hocam Biz Öneride Bulunuyoruz Al Veya Alma Sanki Zorlayan Var Israr Ediyorsun Ne Alaka Ya? Ayrıca Şuana Kadar Hem İphone Hemde Android Deneyimlemiş Bir Kullanıcı Olarak Emin Ol Yeterli Bilgimde Var. Sana Son Kez Öneride Bulunucam Dahada Senin Konuna Öneri Yazmayacağım. Büyük Ekranlı Ve İphone Bir Cihaz İstiyorsan XS Max Ve İphone 11 Önerimdir Android Bir Cihaz İstiyorsan S20+ (Snapdragon) Modeli Veya Oppo Reno 4 Pro Önerimdir Benim Diyiceklerim Bu Kadar Bu Konuda Bilgim Olmasa Emin Ol Öneri Yapmam Tekrardan İyi Forumlar Diliyorum Efendim.

Son düzenleme: