Öneri Iphone 11'den S20'ye geçilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Arkadaşlar bende 64 gb ıphone 11 var ve apk yükleyememekten şikayetçiyim o yüzden böyle takas kovalarken birisi teklif yazdı s20 128gb üstede 3500tl de anlaştık benım önceliklerim kamera ve ses geniş açıda video falan cekerim sizce geçersem pişman olur muyum?

Isınma konularını sordum arkadaşa androıd 12 ile düzeldi istediğin testi yapabilirsin falan dedi bu arada.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Arkadaşlar bende 64 gb ıphone 11 var ve apk yükleyememekten şikayetçiyim o yüzden böyle takas kovalarken birisi teklif yazdı s20 128gb üstede 3500tl de anlaştık benım önceliklerim kamera ve ses geniş açıda video falan cekerim sizce geçersem pişman olur muyum?

Isınma konularını sordum arkadaşa androıd 12 ile düzeldi istediğin testi yapabilirsin falan dedi bu arada.
S20 nin iPhone 11 e göre tek avantajı ekran.Senin yerinde olsam Exynos 990 lı S20 ye bulaşmaz,iphone 11 le devam ederdim.Isınmanın düzeldiğine inanmıyorum ama düzeldiğini varsayalım,batarya konusunda saç baş yolacaksın.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
S20 nin iPhone 11 e göre tek avantajı ekran.Senin yerinde olsam Exynos 990 lı S20 ye bulaşmaz,iphone 11 le devam ederdim.Isınmanın düzeldiğine inanmıyorum ama düzeldiğini varsayalım,batarya konusunda saç baş yolacaksın.
Aşırı mı fark var 1 2 saat fark beni üzmez

Airbus

Profesör
Reaksiyon puanı
1,002
Geçilmez

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Peki mi 11 ultra nası arkadaşlar o kadar parayıda xioamiye gömmek istmeıyorum ama

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Peki mi 11 ultra nası arkadaşlar o kadar parayıda xioamiye gömmek istmeıyorum ama
Xiaomiyi salla.İphone 11 den sıkıldım,android bir cihaz almak istiyorum diyorsan Snapdragonlu S20 Fe yada Realme Gt almanı tavsiye ederim.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
kameraları nası cok mu geriye düşerim s20fe de
Fotoğraf tarafında iPhone 11 ile S20 Fe arasında çok büyük fark yok ama videoda iPhone 11 daha iyi.Sosyal medya ağırlıklı kullanımdada iPhone 11 daha avantajlı.

Chou Tzu-yu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
61
APK yükleyememekten şikayetçi olmak? APK kuramazsın zaten, illa korsan kullanacaksan da internette bazı 3. parti uygulama mağazaları var cihaz yöneticiliğini komple o uygulamaya vermeye tamamsan kullanabilirsin veya Jailbreak işlemi yaparsan onun içinde de korsan kullanabiliyordun galiba ama bilmiyorum. Hangi uygulamayı korsan kullanmak istiyorsun ki zaten?

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
APK yükleyememekten şikayetçi olmak? APK kuramazsın zaten, illa korsan kullanacaksan da internette bazı 3. parti uygulama mağazaları var cihaz yöneticiliğini komple o uygulamaya vermeye tamamsan kullanabilirsin veya Jailbreak işlemi yaparsan onun içinde de korsan kullanabiliyordun galiba ama bilmiyorum. Hangi uygulamayı korsan kullanmak istiyorsun ki zaten?
Adobe lightroom misal ve interneetten video indiremıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilmezmiyim kardeşim bu kardeşime beni anlatın ?
Sen anlatsan :)

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
8,023
İnternetten video indirmek için yüzlerce kestirme var istediğini kullanıp programa ihtiyaç duymadan video indirebilirsiniz.

Ek olarak Lightroom alternatifi uygulamalar var, veya Lightroom şart derseniz ücretini ödediğiniz taktirde kullanabilirsiniz. Korsana destek forumda da yasak zaten.

youngyagizz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

Geçilmez bence hocam. Apple markasının stabil,sade yazılımı ve A13 gibi bir işlemciyi aratacağını düşünmekteyim.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255

Tamamen forumun suçu kardeşim ?

2020 ağustos ayında se2020 almıştım tam 11 ay sonunda telefonda garip şeyler olmaya başladı, çok fazla ayar değiştirdim mesela zil sesini max payne 1 teması yaptım bu gibi şeyler için programlar indirdim türlü türlü programlar indirdim, sonra telefon kapanmaya başladı güç bela açıldı apple a götürdüm Ankara cepa da makineye bağladılar dediler beyefendi hiçbir sorun yok dedim var kapanıyor içini açmamız lazım dediler açtırmadım foruma konu açtım kimse format at demedi o vakit ? sonra sattım satarken format attım işlemleri yaptım sattım telefon bayine adamlar sattı birine illaki hiç geri dönüş olmadı sonra anladım ki telefonda sorun yok. Bunun üzerine tam 7 ay sonra foruma tekrar konu açtım durumu anlattım bana biri çıkıp yüklediğin programlardan ötürü demesiyle başımdan aşağı kaynar sular döküldü ? o gün format attığımda dükkandan içeri girmeyip eve dönseydim şuan se2020 kullanıyor olacaktım, nasip böyleymiş diyelim :)

Siz siz olun iphone a saçma programlar yüklemeyin orijinal hiçbir şeyine dokunmayın ?

Airbus

Profesör
Reaksiyon puanı
1,002
Tamamen forumun suçu kardeşim ?

2020 ağustos ayında se2020 almıştım tam 11 ay sonunda telefonda garip şeyler olmaya başladı, çok fazla ayar değiştirdim mesela zil sesini max payne 1 teması yaptım bu gibi şeyler için programlar indirdim türlü türlü programlar indirdim, sonra telefon kapanmaya başladı güç bela açıldı apple a götürdüm Ankara cepa da makineye bağladılar dediler beyefendi hiçbir sorun yok dedim var kapanıyor içini açmamız lazım dediler açtırmadım foruma konu açtım kimse format at demedi o vakit ? sonra sattım satarken format attım işlemleri yaptım sattım telefon bayine adamlar sattı birine illaki hiç geri dönüş olmadı sonra anladım ki telefonda sorun yok. Bunun üzerine tam 7 ay sonra foruma tekrar konu açtım durumu anlattım bana biri çıkıp yüklediğin programlardan ötürü demesiyle başımdan aşağı kaynar sular döküldü ? o gün format attığımda dükkandan içeri girmeyip eve dönseydim şuan se2020 kullanıyor olacaktım, nasip böyleymiş diyelim :)

Siz siz olun iphone a saçma programlar yüklemeyin orijinal hiçbir şeyine dokunmayın ?
Keşke daha önce görmüş olsaydım konuyu. IOS cihazlara genelde yazılım atmak her türlü sorunu çözüyor :(

Konu sahibi arkadaş sanırım Androidin özgürlüğünü IOS'un uzun kullanımına tercih etmek istiyor olabilri bu konuda da yapabileceğimiz pek bir şey yok zevkler ve renkler tartışılmıyor :(

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934

Daha önce Android deneyimin olmadıysa geçebilirsin. İphone 11 ekranından sonra S20 ekranında içerik tüketmek sana daha keyif verecektir.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972

Documents ile video işini halledersin.

Ve Lightroom ücretsiz değil mi zaten ?

İndirip,bir süre kullanırsın.