iPhone 11'de bu normal mi?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Mly
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Mly

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Beyler bugün iphone 11 telefonumu yere düşürdüm kamerayı kontrol etmek için şimdi bakıyorum.Şu fotografı çekme butonun olduğu kısımdaki filtreli kısımla üstteki hafif filtreli kısmın olduğu yerde(fotoğrafa dahil edilmeyen kısımlar) görüntü sanki hafif titriyor ara ara ama düzeliyorda bazen aceba düşünce bir şey olmuş olabilir mi yoksa normalmidir ortam ışığı biraz az ondanda olabilir mi ?

Çözüm
Gayet normal. Çercevenin dışarısında kalan bölüm ana sensörün çekim alanına dahil değil, ultra geniş açı sensörünün çektiği görüntüleri görüyorsunuz ve iPhone 11'in ultra geniş açı sensörü ve main sensörü arasında sağlam fark var.

Endişe edilecek bir durum yok.

vigilantemre

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
1,925
Düşük ışık kaynaklı da olabilir bu gayet normaldir çünkü pozlama süresi artacağı için fps çok düşer, yine de farklı ışık koşullarında denemeniz ve güvendiğiniz uzman birisine göstermeniz iyi olur.

Son düzenleme:

SPECİAL FORCES

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,272
Beyler bugün iphone 11 telefonumu yere düşürdüm kamerayı kontrol etmek için şimdi bakıyorum.Şu fotografı çekme butonun olduğu kısımdaki filtreli kısımla üstteki hafif filtreli kısmın olduğu yerde(fotoğrafa dahil edilmeyen kısımlar) görüntü sanki hafif titriyor ara ara ama düzeliyorda bazen aceba düşünce bir şey olmuş olabilir mi yoksa normalmidir ortam ışığı biraz az ondanda olabilir mi ?
Destek almalısınız.

Tella

Asistan
Reaksiyon puanı
89

Bulunduğunuz ortam biraz karanlık ise fps düşer oda titremesine sebep olabilir

Mly

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Arkadaşımın 13 Prosun'da denedim ondada benzer bir durum var demekki normalmiş.

Son düzenleyen moderatör:

Mly

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Düşük ışıkta oluyor olabililir ışık iyi olduğunda bendede olmuyor gibi tam denemedim ama.

irsuya

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,224
Gayet normal. Çercevenin dışarısında kalan bölüm ana sensörün çekim alanına dahil değil, ultra geniş açı sensörünün çektiği görüntüleri görüyorsunuz ve iPhone 11'in ultra geniş açı sensörü ve main sensörü arasında sağlam fark var.

Endişe edilecek bir durum yok.

Çözüm