İphone 11

Bu konuyu okuyanlar

akdmr.fth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
İyi günler,

Iphone 11 almaya karar verdim. Epey den bakıyorum şarj aleti ve kulaklık hariç fiyat veriyorlar güvenebilir miyim ?
Şarj aleti ile kulaklık neden yok ? Öğrenebilirmiyim

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Nereden alacaksınız?
Mediamarkt vatan tarzı yerlerde genelde şarj cihazı oluyor. Alacağınız yere bağlı.
Bu arads gelip 11 almayın diyecek birisi ama sizin kararınız doğru.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şarj aletini kaldırdı Apple. Kulaklık da öyle.
Bilmiyorsak yorum yapmayalım. Eski stoklarda var.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
İyi günler,

Iphone 11 almaya karar verdim. Epey den bakıyorum şarj aleti ve kulaklık hariç fiyat veriyorlar güvenebilir miyim ?
Şarj aleti ile kulaklık neden yok ? Öğrenebilirmiyim
Apple şarj aleti ile kulaklığı kaldırdı.11 i satın alırsan bunlarada ekstradan para vermek zorundasın.Senin yerinde olsam böyle bir saçmalığın içinde olmam.7500 TL ver şarj cihazı kutudan çıkmasın, kulaklık olmasın,hd IPS panel saçmalığı hadi bunlarıda geçtim.Hafıza 64gb gerçekten şaka gibi.Uzun kullanımda 128gb şart bunun içinde 500 daha bayılman lazım.11 alacağına git Note 10 plus al daha iyi.

akdmr.fth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Apple şarj aleti ile kulaklığı kaldırdı.11 i satın alırsan bunlarada ekstradan para vermek zorundasın.Senin yerinde olsam böyle bir saçmalığın içinde olmam.7500 TL ver şarj cihazı kutudan çıkmasın, kulaklık olmasın,hd IPS panel saçmalığı hadi bunlarıda geçtim.Hafıza 64gb gerçekten şaka gibi.Uzun kullanımda 128gb şart bunun içinde 500 daha bayılman lazım.11 alacağına git Note 10 plus al daha iyi.
Exynos işlemci ile Turkcell arasında sıkıntı var diye duydum o yüzden exynos işlemciden uzak durmak istiyorum. Yoksa Note10+ tasarım ekran konusunda daha başarılı.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Exynos işlemci ile Turkcell arasında sıkıntı var diye duydum o yüzden exynos işlemciden uzak durmak istiyorum. Yoksa Note10+ tasarım ekran konusunda daha başarılı.
Doğru.Note 10 plus ta exynos-Turkcell uyumsuzluğu var.Bu sorunu hattını değiştirerek çözebilirsin.Turkcellden memnunum diyorsan bu bütçede Oneplus 8 yada Oppo Reno 3 Pro almanı tavsiye ederim.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Nereden alacaksınız?
Mediamarkt vatan tarzı yerlerde genelde şarj cihazı oluyor. Alacağınız yere bağlı.
Bu arads gelip 11 almayın diyecek birisi ama sizin kararınız doğru.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilmiyorsak yorum yapmayalım. Eski stoklarda var.
Ama eski stoklarda. Yeni stoklarda bulunmuyor.

Reaksiyon puanı
6,381
Apple şarj aleti ve kulaklığı, iPhone 12 serisi tanıtımından sonra şu an satışta olan tüm telefonlarının kutularından kaldırdı.

Eski stoklarda vardır büyük ihtimalle ama kaldığını sanmıyorum.

Ve şahsen Note 10 plus almanızı öneririm.