İphone 11 Uygulama Güncelleme Sonrası Mavi Nokta Yok ?

Bu konuyu okuyanlar

durakoglu42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar kolay gelsin, konu başlığında olduğu gibi App Store uygulamalarda güncelleme sonrası mavi küçük bir nokta (örnek resimde olduğu gibi) çıkardı, maalesef bende çıkmıyor. Bu genel bir durum mu? sorun benim telefonda mı?, bütün bildirimleri kontrol ettim hepsi açık.
İş arkadaşımın İphone X var onda bu küçük mavi noktalar çıkıyor :) İOS sürümleri her ikimizde de güncel. Teşekkür ederim tekrar kolay gelsin

Cihazım İphone 11

iOS-app-bluedot-1.jpg

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,169
Arkadaşlar kolay gelsin, konu başlığında olduğu gibi App Store uygulamalarda güncelleme sonrası mavi küçük bir nokta (örnek resimde olduğu gibi) çıkardı, maalesef bende çıkmıyor. Bu genel bir durum mu? sorun benim telefonda mı?, bütün bildirimleri kontrol ettim hepsi açık.
İş arkadaşımın İphone X var onda bu küçük mavi noktalar çıkıyor :) İOS sürümleri her ikimizde de güncel. Teşekkür ederim tekrar kolay gelsin

Cihazım İphone 11

iOS-app-bluedot-1.jpg

Bu mavi noktalar uygulamalar güncellendikten sonra beliriyor, Ön bellek temizliği yapmalısınız.
Uygulamaların güncellemeyi aldığından emin olmanız gerekiyor, Kontrol etmelisiniz.
Gpu-X indirip ram temizliği yaptıktan sonra kontrol edin isterseniz, Aklıma geldi telefonu kapatıp tekrar açın bazın böyle yapınca da düzelebiliyor.

durakoglu42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
"Uygulamaların güncellemeyi aldığından emin olmanız gerekiyor, Kontrol etmelisiniz."

Yazınıza istinaden, öncelikli olarak cevabınız için teşekkür ederim. Evet uygulamaların güncellendiğini takip ediyor ve görüyorum, ama güncellenmesine rağmen o mavi noktalar çıkmıyor
dediklerinizi yaptım pek bir şey değişmedi, var bir sorun ama ne :)

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,169
"Uygulamaların güncellemeyi aldığından emin olmanız gerekiyor, Kontrol etmelisiniz."

Yazınıza istinaden, öncelikli olarak cevabınız için teşekkür ederim. Evet uygulamaların güncellendiğini takip ediyor ve görüyorum, ama güncellenmesine rağmen o mavi noktalar çıkmıyor
dediklerinizi yaptım pek bir şey değişmedi, var bir sorun ama ne :)

Merhabalar,

Hiç başıma gelmedi, Umarım sorununuzu çözüme ulaştıracak biri yardımcı olur.

İyi Formlar.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
O mavi nokta guncellemeyle alakali degil ya da baska bir dinamigi var. Simdi iPad'e baktim App Store'den 19 tane uygulama guncelledim bir tanesine o mavi nokta gelmedi ama Google Keep uygulamasini guncellemememe ragmen mavi nokta var.

durakoglu42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Apple destek ile iletişime geçmek mantıklı olabilir
Apple destek sıfırlamayı önerir, onuda ben istemiyorum
sıfırlandığında olacağında da emin değilim, aslında tüm ayarları sıfırladım yine olmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

O mavi nokta guncellemeyle alakali degil ya da baska bir dinamigi var. Simdi iPad'e baktim App Store'den 19 tane uygulama guncelledim bir tanesine o mavi nokta gelmedi ama Google Keep uygulamasini guncellemememe ragmen mavi nokta var.
Apple storedeki uygulamalar güncellendiğinde o mavi nokta çıkıyor, güncellenmiş uygulamayı açtığında o mavi nokta kaybolur, elimizde İphone X var onda böyle bir sorun yok
ayrıca telefon 2 aylık sıfırlama yapmadım

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Apple destek sıfırlamayı önerir, onuda ben istemiyorum
sıfırlandığında olacağında da emin değilim, aslında tüm ayarları sıfırladım yine olmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Apple storedeki uygulamalar güncellendiğinde o mavi nokta çıkıyor, güncellenmiş uygulamayı açtığında o mavi nokta kaybolur, elimizde İphone X var onda böyle bir sorun yok
ayrıca telefon 2 aylık sıfırlama yapmadım

Dedigim gibi 19 tane uygulama guncelledim 1 tanesinde bile yok o mavi nokta. Ek olarak ben de iPhone 11 kullaniyorum su an guncelleme olmasa da haftalardir kullanmadigim uygulamalardan guncelledigim olmustur illaki. Yine hicbirinde mavi nokta yok. Hem iPad hem de iPhone son surum.

durakoglu42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Cihazım İphone 11

iOS-app-bluedot-1.jpg

Sıfırlama yapmama rağmen değişen hiç bir şey olmadı maalesef. Güncellenen uygulamalarda küçük mavi nokta çıkmıyor

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
691
uygulama güncellendi anlamında mavi noktadır onlar , bir defa açarsanız uygulamayı gider o

durakoglu42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
uygulama güncellendi anlamında mavi noktadır onlar , bir defa açarsanız uygulamayı gider o

Mavi noktanın ne anlama geldiğini biliyorum, "güncellenen uygulama sonrası, uygulama iconu yanında çıkan bildirim benzeri küçük mavi nokta" işte asıl sorun bu mavi noktalar bende çıkmıyor