Öneri İphone 11 Renk Tavsiyesi?

Bu konuyu okuyanlar

AlienX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone 11 almaya karar verdim renk konusunda çok kararsız kalmış durumdayım. Bütün renkler güzel ve karar vermekte zorlanıyorum. Mor da hoşuma gidiyor ama genelde kadınlar kullandığı için sosyal hayatta olumsuz tepki almaktan korkuyorum. Keza aynı şekilde yeşil, sarı, kırmızı ve beyazda hoşuma gidiyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Çözüm
Telefon seçme olayında neyse de renk olayı bence tavsiye verilecek bir konu değil. Kişiden kişiye zevke göre değişecek bir konu. Mor seviyorsan alabilirsin yani birisi çıkıp mor erkek rengi değil diye senin renge olan bakış açının değişmemesi lazım bana kalırsa. Ben yeşil rengini aldım çok memnunum. Mor ile kırmızı da fena değil gibi. Her şeyde siyah-gri renkler var zaten daha renkli bir ürün almak bence daha iyi.

Dontachi

Asistan
Reaksiyon puanı
243
Ben olsam kırmızı, beyaz veya siyah arasında tercihlerimi daraltırdım. Sanırım işin sonunda da siyah tercihim olurdu.

AlienX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sarı ve mor hakkinda ki düşünceniz nedir? Bir erkek olarak mor kullanmak sosyal hayatta olumsuz tepki ile karşılaşmama neden olur mu? Sarı nasıl bir renk kullanan varsa?

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,974
Kırmızı yada siyah al bence

Sarı ve mor hakkinda ki düşünceniz nedir? Bir erkek olarak mor kullanmak sosyal hayatta olumsuz tepki ile karşılaşmama neden olur mu? Sarı nasıl bir renk kullanan varsa?
Mor'da güzel sosyal hayatta bir tepkiye karşılaşmazsınız bence herkes istediği rengi kullanır.

Emirardap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
11 lerin renkli versiyonlarında renk atması mevcut kılıfsız kullanıcaksanız şeffaf kaplama yaptırmanızı öneririm

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Ben her zaman siyah alırım.
iphone 11 alacağımı nasıl belli edebilirim ?
bende her telefonumu siyah alırım ve artık iphoneların bütün renklerinde ön panel siyah renk oldugu icin siyah almak daha iyi bence kılıf kullanıcaksan şeffaf hariç zaten rengide gözükmeyecek ama kılıfsız veya şeffaf kılıf kullancam diyosan beğendiğin rengi al başkasına danışma

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Telefon seçme olayında neyse de renk olayı bence tavsiye verilecek bir konu değil. Kişiden kişiye zevke göre değişecek bir konu. Mor seviyorsan alabilirsin yani birisi çıkıp mor erkek rengi değil diye senin renge olan bakış açının değişmemesi lazım bana kalırsa. Ben yeşil rengini aldım çok memnunum. Mor ile kırmızı da fena değil gibi. Her şeyde siyah-gri renkler var zaten daha renkli bir ürün almak bence daha iyi.

Çözüm

AlienX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler tavsiyeleriniz için. Bu renk atması sorunu doğru mudur? Kılıf kullanırsam renk atar mı?

Reaksiyon puanı
7,999
Cevabın için teşekkürler. Ben çok film ve dizi izleyen biriyim bazıları ekranı film ve dizi izlerken memnun etmez diyor sence de öylemi?
Kesinlikle abartı timinin olayı o. Xiaomi fanboyları 11 kötülemek için her şeyi söylüyor ciddiye almayın. Ekran gayet iyi. Evet mükemmel değil ama gayet iyi.

Emirardap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

AlienX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet bizzat kendim yaşadım yeşil 11 de arkadaştada sarı vardı onunda arka kapağında vardı
Mesaj otomatik birleştirildi:

beyazda yok zaten
Kılıf kullanmasına rağmen mi rengi soldu? Ha bu arada görüntü kalitesinden memnun musunuz hocam? Özellikle film ve dizi izkerken? Filmlerde siyah yani karanlık sahnelerde görüntü kalitesi memnun etmeyebilir diyenler varda?

Emirardap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kılıf kullanmasına rağmen mi rengi soldu? Ha bu arada görüntü kalitesinden memnun musunuz hocam? Özellikle film ve dizi izkerken? Filmlerde siyah yani karanlık sahnelerde görüntü kalitesi memnun etmeyebilir diyenler varda?
kılıfsız kullanıyordu sarı olan cihazdaki sorun kutu açıldığında oldu direk ekranı evet mükemmel değil ama gerçekten xiaomicilerin gömdüğü kadar değil sadece mat cam kullanırken sıkıntı gayet memmunum cihazdan ama değiştirdim ben dün itibari ie p30pro ya geçtim

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Teşekkürler tavsiyeleriniz için. Bu renk atması sorunu doğru mudur? Kılıf kullanırsam renk atar mı?
Renk atmasını daha önce yaşayan görmedim. Ben ara ara kılıfsız kullanıyorum sorun yaşamadım. Renk atması olması için arka cam kapağın o renge boyanması gerekir ama özel bir teknik ile o renk arka cama işleniyor. Yani renk atmanın olması teoride imkansız gibi.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
İphone 11 almaya karar verdim renk konusunda çok kararsız kalmış durumdayım. Bütün renkler güzel ve karar vermekte zorlanıyorum. Mor da hoşuma gidiyor ama genelde kadınlar kullandığı için sosyal hayatta olumsuz tepki almaktan korkuyorum. Keza aynı şekilde yeşil, sarı, kırmızı ve beyazda hoşuma gidiyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Bu sizin kendi göz zevkinize kalmış aslında. Ben olsam siyah derdim.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,084

Kırmızı veya Beyaz alabilirsiniz :)