İphone 11 pro pil saglıgı hızlı düşüyor

Bu konuyu okuyanlar

Brkelc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaklasık 3 aydır kullandıgım iphone 11 pro cihazın pil saglıgı pubg gibi ağır oyunlar oynamama ragmen beklenenden hızlı düşüyor. Çok düzenli sarj etmeme rağmen bu düşüşün sebebi hızlı sarjdan kaynaklanıyor olabilir mi yoksa applenin kendi bir stratejisi mi görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Bu sorundan çoğu kimseler muzdarip. Özellikle 11 serisinde herkes çok hızlı düştüğünü söylüyor. Bence kullanimla alakası yok (ağır kullanımda daha hızlı düşer doğru da) genel olarak öyle sanirım ? bence cihazda sıkıntı yok, ama oladabilir. İçiniz rahat etmezse olmadı garantiye gönderirsiniz

Brkelc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sağlığı yüzde kaç bataryanın?
Şöyle söyleyeyim buncan önce xs max kullanıyordum. onda 8—9 ay sonra yüzde 95 e düştü. İphone 11 pro 2.5 ayda 97 oldu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu sorundan çoğu kimseler muzdarip. Özellikle 11 serisinde herkes çok hızlı düştüğünü söylüyor. Bence kullanimla alakası yok (ağır kullanımda daha hızlı düşer doğru da) genel olarak öyle sanirım ?bence cihazda sıkıntı yok, ama oladabilir. İçiniz rahat etmezse olmadı garantiye gönderirsiniz
garantilik bişey oldugunu sanmıyorum dediğiniz gibi tüm 11 lerde olabilir. Aceba hızlı şarj bataryayı cok hızlı sarj ettiğinden dolayı olabilir mi diye düşündüm. Sizce olabilir mi

Bu sorundan çoğu kimseler muzdarip. Özellikle 11 serisinde herkes çok hızlı düştüğünü söylüyor. Bence kullanimla alakası yok (ağır kullanımda daha hızlı düşer doğru da) genel olarak öyle sanirım ?bence cihazda sıkıntı yok, ama oladabilir. İçiniz rahat etmezse olmadı garantiye gönderirsiniz
son zamanlar bi iki defa güncelleştirme geldi cihaza. Ondanda bilerek düşürüyor olabilir

Reaksiyon puanı
6,381
Şöyle söyleyeyim buncan önce xs max kullanıyordum. onda 8—9 ay sonra yüzde 95 e düştü. İphone 11 pro 2.5 ayda 97 oldu

garantilik bişey oldugunu sanmıyorum dediğiniz gibi tüm 11 lerde olabilir. Aceba hızlı şarj bataryayı cok hızlı sarj ettiğinden dolayı olabilir mi diye düşündüm. Sizce olabilir mi
Evet biraz hızlı düşmüş. @Toprak Kokusu'nun da dediği gibi 11 lerde olabilir, bu sıkıntı.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
İPhone 11 serisi genel olarak böyle. Hızlı şarjdan dolayı vs olacağını sanmıyorum. Apple nin telefonun düzenini bozacak derecede hızlı şarj edebilme kapasitesini o cihaza vereceğini hiç sanmam. Yani bence imkanıniz varsa xs max'a dönün. 11 serisinde genel sorundur pil yüzdesinin ve pil kapasitesinin çok hızlı düşmesi. Boyle konulara denk gelişim ilk değil 5 olmuştur. Xs max daha iyi onu daha çok seviyorum ben ?

Reaksiyon puanı
7,999
Kafanızı karıştırmasın o pil yüzdesi. Sizin ihtiyacınızı karşılıyorsa sıkıntı yok.

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
O pil yüzdesi normal sizi endişelendirmesin.

Son mesajlar