Iphone 11 pro 256 gb mı 64 gb mı

I AM ZENCİ

Üyecik
Telefonu en az 5-6 sene kullanıcam resimle video ile cok isim olmaz anca bir kac film yuklerim ama oyunlara cok meraklıyımdır yan codm pubg fortnite gibi brawl stars ve birkac tane oyun daha indiririm sizce hangisi 128 gb ı olsa iyiydi :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada ilk telefonum olacak

Son düzenleme:
Telefonu en az 5-6 sene kullanıcam resimle video ile cok isim olmaz anca bir kac film yuklerim ama oyunlara cok meraklıyımdır yan codm pubg fortnite gibi brawl stars ve birkac tane oyun daha indiririm sizce hangisi 128 gb ı olsa iyiydi :)

Oyun,film olaylarına gireceksen 256 GB modelini al kafan rahat olsun.Bunun sistem güncellemesi var,uygulama güncellemesi var.Ben olsam 256gb lı modelini alırdım.

salih akay

Asistan
Profesyonel anlamda iş için vs. kullanmayacak iseniz günlük kullanım için alacaksanız 64 gb yeterli olacaktır.

Kullanımınıza göre seçim yapın, 64 yeter derseniz fazla para vermek gereksiz.

I AM ZENCİ

Üyecik
Taksitle odeyecegim pat diye veremem o kadar parayı sonuc olarak pahalı ama ne biliyim 64 az gelir diye dusunuyorum