İphone 11 ön kameranın içinde toz var

Bu konuyu okuyanlar

Dgko2323

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
20 gün önce aldığım iphone 11 cihazımın ön kamerasında toz tanesi var iki tane çekime engel değil ama 20 günlük telefonda olmaması gerektiği kanısındayım kılıfsız jelatinsiz kullanmadım üstüne çok titrememe rağmen böyle bir sorunla karşılaştım.Ürünü vatan bilgisayardan aldım iade yada sıfır değişim olur mu ? Bilgisi olan arkadaşlar yazarsa çok sevinirim

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Götür ver kardeşim, biraz sıkıntı çıkarırlar ama eğer sert olur iyi konuşursan hakkını alabilirsin.

Dgko2323

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocam değişim olabilirde swap ürün istemiyorum açıkçası onlar daha da sıkıntılı oluyor bugün götüreceğim vatana

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Apple değiştirir, sorun çıkarmaz garantiye gönderince

Dgko2323

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
0 kutu ürün gönderirler mi sizce ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve yabancı forumlarda okudum hemen hemen bütün telefonlarda varmış bu toz sorunu sıfırlarda dahi bitanesi 4 tane değiştirmiş :)

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
20 gün önce aldığım iphone 11 cihazımın ön kamerasında toz tanesi var iki tane çekime engel değil ama 20 günlük telefonda olmaması gerektiği kanısındayım kılıfsız jelatinsiz kullanmadım üstüne çok titrememe rağmen böyle bir sorunla karşılaştım.Ürünü vatan bilgisayardan aldım iade yada sıfır değişim olur mu ? Bilgisi olan arkadaşlar yazarsa çok sevinirim
İstanbuldaysan Zorlu Center yada Akasya ya götür değişim talep et.Apple ın seni mağdur edeceğini düşünmüyorum.

Dgko2323

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İstanbuldaysan Zorlu Center yada Akasya ya götür değişim talep et.Apple ın seni mağdur edeceğini düşünmüyorum.
Sıfır kapalı kutu veriyorlar değil mi hocam ?

Ve elazığda yaşıyorum hocam vatan bilgisayara götürsem de değişim olur mu

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Sıfır kapalı kutu veriyorlar değil mi hocam ?

Ve elazığda yaşıyorum hocam vatan bilgisayara götürsem de değişim olur mu
Vatan bilgisayar değişim yapmayabilir.O konuda emin değilim ama Zorlu yada Akasyaya götürürsen sana sıfır kapalı kutu verirler diye düşünüyorum.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
Swap ürün kutusuz aksesuarsız ürün demektir ayrıca toplamadır.Eğer swap ürün veriyorlarsa yollamaya gerek yok bence çünkü onlar daha sıkıntılı cihazlar
müşterisini en çok kollayan onu aileden sayan apple kötü mal vermez swap cihazda sorun olursa tekrar değiştirir olmadı komple değişim yapar sıkıntı olmaz swap cihazda kötü düşünürsen kötü olur pozitif ol.

Dgko2323

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
müşterisini en çok kollayan onu aileden sayan apple kötü mal vermez swap cihazda sorun olursa tekrar değiştirir olmadı komple değişim yapar sıkıntı olmaz swap cihazda kötü düşünürsen kötü olur pozitif ol.
Hocam çekime hiç ama hiç etkisi yok o tozun 1 2 gün daha gözlemleyeyim eğer yeni tozlar almıyorsa içine yollamayayım yada siz olsanız yollar mıydınız ?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
çekilen fotıya etkisi yoksa kurcalama... çinliler koronada biraz savsaklar olmuş üretimyerinin havasının filitre edilmesi gerekirken görünüyor ki yapmamışlar.

Dgko2323

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
çekilen fotıya etkisi yoksa kurcalama... çinliler koronada biraz savsaklar olmuş üretimyerinin havasının filitre edilmesi gerekirken görünüyor ki yapmamışlar.
Çok inceledim çekilen fotoya etkisi hiç yok ozaman biraz daha bekleyeceğim içine yeni toz alırsa öyle vereyim hocam bence

Python 3.8.2

Doçent
Reaksiyon puanı
558
Vatan'ı arayıp bir sorun. Fotoğrafta gözükmese bile sıkıntı. Belki önceden açılmış bir cihazdır. Ben değişim talebinde bulunmanızı öneririm.

HarunBey

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Eğer resmi mağazadan satın almadıysan birisi kameranın içini açmıştır o sırada toz girmiştir.

Bir tamirciye götür

HarunBey

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Zaman içinde fotoya da etki edebilir

Gayet iyi bir firmadır. Kendilerinden bir sürü cihaz sıkıntı çıkarmadılar.
Tamam Laptop alırken oradan denerim.Birde alıntı yapmak ne demek?

Dgko2323

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Zaman içinde fotoya da etki edebilir

Tamam Laptop alırken oradan denerim.Birde alıntı yapmak ne demek?
Biraz daha gözlemleyeceğim eğer yenileri girmezse kurcalamaya gerek yok gibi vatandan sıfır aldım

Abdullah81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Kardeşim bende de ön değil de arka kamera da toz var aldıktan 1 hafta sonta farkettim ama kullanıma engel bi sorun görmüyorum ve bide kameranın etrafında ki çıkıntıların boyası dökülmeye başladı öyle kullanıyorum cihazı aldıktan hemen sonra oldu bunlar aldığımda büyük ihtimal toz vardı dikkatli incelediğimde gördüm ama yakınımda servis yok ö yüzden böyle kaldı

Dgko2323

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kardeşim bende de ön değil de arka kamera da toz var aldıktan 1 hafta sonta farkettim ama kullanıma engel bi sorun görmüyorum ve bide kameranın etrafında ki çıkıntıların boyası dökülmeye başladı öyle kullanıyorum cihazı aldıktan hemen sonra oldu bunlar aldığımda büyük ihtimal toz vardı dikkatli incelediğimde gördüm ama yakınımda servis yok ö yüzden böyle kaldı
Geçmiş olsun hocam size de öncelikle telefonun renginden olabilir boya dökülmesi ama toz işi benimde canımı sıkıyor ama dediğiniz gibi büyük ihtimalle hep vardı.Zaten görüntüye etkisi sıfır ilerleyen zamanlarda almazsa içine yeni tozlar böyle kullanacağım uğraşmaya gerek yok

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,024
Zararı yoksa kullanın. Serviste onarım çıkarsa ekranı açıp temizleyecekler. Sırf dikkatli bakınca belli olan şey için bence cihazın içini açtırmayın.

alpayguu9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Tamire gönder diyeceğim ama o da çok uzun sürüyor eğer rahatsız etmiyorsa kalsın bence

Enderbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende de aynı sorun var hocam 3 ay oldu bugün kullanıyorum. Problem çıkmadı ilk orada açtığımda gördüm mağazada hemen değişim yaptılar( APPLE AKASYA) daha sonra aynı problem arka kamerada çıktı ama fotoğraf çekmeye engel değil büyük ihtimal hemen hemen hepsinde aynı problem var. 1 yıl kullanıp satıp üst modeline geçeceğim zaten..

Abdullah81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Valla dostum benim arka kamera da toz duruyor ve etrafında ki çıkıntının da boyası dökük duruyor yakın çevremde servis olmadığı için elimden bişe gelmiyor hala ne yapıcağımı bilmiyorum

Enderbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim arka kamera çıkıntı boyasıda soyulmuş gibi duruyor göz bebeğim gibi bakıyorum ben buna 3 ayda 6 kılıf 5 kurulmaz cAm aldım camlar lekeleniyor diye değiştirdim yani cam + kılıf 1.000₺ harcamışımdır telefon yere hiç düşmedi çizilmedi ama aldığımdan beri öyle durum söz konusu