iPhone 11 mi? Huawei P30 Pro mu?

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Profesör
İkisi de üst seviye telefon, videoda da karşılaştırma yapılmış peki siz ikisi arasında kalsanız hangisini tercih ederdiniz? iPhone 11 mi? Huawei P30 Pro mu?
 
iphone 11 daha şık , daha akıcı , ios işletim sistemi ve kamerası daha doğa ve renkleri doğru gösteriyor. çünkü android kameralarda insan yüzünü bebekleştirme sorunu var
 
Eğer işin ticaret kısmından bakarsak yani alayım iki sene sonra satayım. Değer kaybetmesin dersek İphone 11 alınır. Çünkü iphone üzerine kendi logosunu bastığı boş bir kutu bile satsa her zaman alıcısı vardır. O alıcı kitlesi için daha fazla yorum yapmak istemiyorum:) Telefon alırken karşılaşılan tuhaflıklarla ilgili bir konu açmıştım oraya iphone bağımlıları ile ilgili bir kaç paylaşım ekleyeceğim:)

Eğer almışken telefonu kullanayım, maksimum sürede benim için verimli olsun. Ticaretini yapmayacağım dersek P30 Pro İphone 11'den hem işlemci, hem fotoğraf kalitesi hem de şarj olarak, hem de kablosuz ters şarj yaparak (çok havalı bir özellik bence, düşünsenize arkadaşınızın iphone 11'i var şarjı bitiyor, Sizde P30
Pro var onu şarj ediyorsunuz:))) Abi benzini yoksa ferrarin olsa neye yarar. En fazla ön koltuğunda oturup selfie çekersin. o selfie'de P30 Pro ile çekersin:)
 

Mfci

Asistan
Kesinlikle iPhone 11.

P30 Pro da güzel ama fotoğraflarında çok fazla yapay zeka kullanarak gerçek görüntüsünü bozuyor
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst