iPhone 11, iOS 14.7 güncellenmeli mi?

Bu konuyu okuyanlar

monster12345

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
iPhone 11 kullanıyorum şu an iOS 13.4.1 sürümündeyim. iOS 14.7 pil durumu nasıl olur? Güncellemeli miyim?

Son düzenleyen moderatör:

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
PC'yi güncel tutmak pek gerekmez ama telefonları her zaman güncel tutmak gerekir.

luckyslevın

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Dostum modelden modele tabi farklılıklar olabiliyor ama ben şu açıdan yüklemeni tavsiye etmem; telefonu şarj etme problemi var yani telefon (iphone 8) yaklaşık olarak 4 saatte şarj oluyor (tam olarak 3 saat 45 dk da şarj olmaya başladı benim telefonum ki normalde 2 saatte şarj olan telefon). Ha telefonu bu sorundan sonra hiç sıfırlama yapıp yazılımı tekrardan yüklemeyi denemedim belki öyle düzelir ya da düzelmez bilmiyorum ama böyle bir problem var sürümde söyleyeyim dedim ama dediğim gibi belki sizde böyle bir hata olmayacak o yüzden siz bilirsiniz.

Reaksiyon puanı
3,027
Çok yenilik yok ama pil performansının iyileştiğini söyleyenler var. Yüklemelisin.

KhalTrex

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Dostum modelden modele tabi farklılıklar olabiliyor ama ben şu açıdan yüklemeni tavsiye etmem; telefonu şarj etme problemi var yani telefon (iphone 8) yaklaşık olarak 4 saatte şarj oluyor (tam olarak 3 saat 45 dk da şarj olmaya başladı benim telefonum ki normalde 2 saatte şarj olan telefon). Ha telefonu bu sorundan sonra hiç sıfırlama yapıp yazılımı tekrardan yüklemeyi denemedim belki öyle düzelir ya da düzelmez bilmiyorum ama böyle bir problem var sürümde söyleyeyim dedim ama dediğim gibi belki sizde böyle bir hata olmayacak o yüzden siz bilirsiniz.
kanka güncellemeden sonra yazılım optimize oluyormuş ve bu cihazdan cihaza değişirmiş, bu sebeple bazı cihazlarda sıkıntılar olabilirmiş ki en büyük sıkıntı şarjın çabuk bitmesi gibi ki bence senin telefonda bu sebeple bir sıkıntı yaşıyor olabilir, telefon 1 hafta boyunca kendine gelsin, birkaç şarjdan sonra düzelmezse sıfırlayabilirsin tabii çok fazla uygulaman yoksa. Sonuçları bizimle paylaşırsan sevinirim.

luckyslevın

Asistan
Reaksiyon puanı
58
kanka güncellemeden sonra yazılım optimize oluyormuş ve bu cihazdan cihaza değişirmiş, bu sebeple bazı cihazlarda sıkıntılar olabilirmiş ki en büyük sıkıntı şarjın çabuk bitmesi gibi ki bence senin telefonda bu sebeple bir sıkıntı yaşıyor olabilir, telefon 1 hafta boyunca kendine gelsin, birkaç şarjdan sonra düzelmezse sıfırlayabilirsin tabii çok fazla uygulaman yoksa. Sonuçları bizimle paylaşırsan sevinirim.
Aynen ben de öyle düşündüm aslında dedim birkaç hafta bekleyeyim belki yazılımla senkronize olur diye ama beklemeye kalmadan zaten 14.7.1 i verdiler. Şimdi ona güncelleyeceğim zaten.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Bence güncel kalması her zaman daha iyidir, ben iPhone 8 Plus'ta 14.7.1'e geçiş yaptım bir sıkıntısını görmedim. 14.7'ye göre bir artısını da görmedim ama güncel olsun diye yaptım.