Bu konuyu okuyanlar

BerkayBSK.05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamun Aleyküm değerli kardeşlerim size bir sorum olacak telefonumda bir kaç sorun vardı ve yetkili teknik servise verdim telefonumda incelemeler yapılmış ve 2 sorun gözükmüş fakat günlerdir her hangi başka işlem yapılmadı bende merak içinde bekliyorum açıklamada 'DEĞİŞİM VEYA ONARIM İÇİN İNCELENECEKTİR' yazıyor bunun anlamı sizce nedir aranızda bilen arkdaşlar varmı ? sizce telefon değişim swap cihazmı verecekler bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• aaaa.JPG
    aaaa.JPG
    8.7 KB · Görüntüleme: 57

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,967
Selamun Aleyküm değerli kardeşlerim size bir sorum olacak telefonumda bir kaç sorun vardı ve yetkili teknik servise verdim telefonumda incelemeler yapılmış ve 2 sorun gözükmüş fakat günlerdir her hangi başka işlem yapılmadı bende merak içinde bekliyorum açıklamada 'DEĞİŞİM VEYA ONARIM İÇİN İNCELENECEKTİR' yazıyor bunun anlamı sizce nedir aranızda bilen arkdaşlar varmı ? sizce telefon değişim swap cihazmı verecekler bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Aleyküm selam. Sanırsam soruna bağlı olarak ya değişime karar verecekler ya da tamire karar verecekler.

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
inş verirler ama appledan üretimine bak ya 0veriyorlar yada sizin telefonunuz gibi sorunlu tel dış kasasını degiştirp ve diger arızalı olan parçaları degişip size veriyorlar ama cihazlar sorunlu degil kesinlikle