iPhone 11 arka kamerayla video çekerken geniş açıya geçemiyorum.

Bu konuyu okuyanlar

Arda Özel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar
Normalde arka kamerayla video çekerken geniş açıya geçiş yapabiliyordum ama bugün farkettim ki videodayken geniş açıya geçemiyorum cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler

Arda Özel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İos 13.4 e güncelledikten sonra oldu tahminimce çünkü daha önce böyle bi sorun yaşamdım

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
İos 13.4 e güncelledikten sonra oldu tahminimce çünkü daha önce böyle bi sorun yaşamdım
Cihazınızı iTunes a bağlayın.Önce bir yedek alıp sonra da Dfu mod üzerinden güncelleme yapın.Sorun devam ederse servise yollayın.Birde Apple da her güncellemeyi yapmayın.İos sürümlerinde final sürümü var Haziran veya temmuzda çıkar.İos da sadece final sürümüne güncelleyin.Birde cihaz iki yaşını doldurduğunda güncelleme olayına noktayı koyun.Yani İphone 11i ios 15 in final sürümüne güncelledikten sonra bir daha güncellemeyin.

Arda Özel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihazınızı iTunes a bağlayın.Önce bir yedek alıp sonra da Dfu mod üzerinden güncelleme yapın.Sorun devam ederse servise yollayın.Birde Apple da her güncellemeyi yapmayın.İos sürümlerinde final sürümü var Haziran veya temmuzda çıkar.İos da sadece final sürümüne güncelleyin.Birde cihaz iki yaşını doldurduğunda güncelleme olayına noktayı koyun.Yani İphone 11i ios 15 in final sürümüne güncelledikten sonra bir daha güncellemeyin.
Tamam teşekkür ederim

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
Video çekmeye geniş açıda başlayıp zoom in yapıp geri zoom out yaptığınızda tekrar geniş açıya dönmüyor mu? Eğer bu şekilde oluyorsa böyle kullanın.

Apple Destek®️

Öğrenci
Reaksiyon puanı
53
Merhaba,

Genis aciyla 4K videolar cekemezsiniz. Videonuzun 4K’da baslamadigindan emin olun.