iPhone 11 Alınır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
59
Arkadaşlar bu ayın sonunda 2. El yada 0 o andi duruma bağlı ip11 almayı düşünüyorum ancak diğer forumlarda bu konuyu yazdığımda bazı insanlar "11 mi alınır, 11 güncel değil" vs dedi sizce 11 alınır mi yoksa az daha ekleyip 2. El 12 mi almaliyim?

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Arkadaşlar bu ayın sonunda 2. El yada 0 o andi duruma bağlı ip11 almayı düşünüyorum ancak diğer forumlarda bu konuyu yazdığımda bazı insanlar "11 mi alınır, 11 güncel değil" vs dedi sizce 11 alınır mi yoksa az daha ekleyip 2. El 12 mi almaliyim?
Alınır.Ama 12 daha iyi tabii ki.İPhone'da İPS LCD varken 12'de OLED ekran var.Daha iyi işlemci vs.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Alınmaz diyenlere bakma.11 en az 5 yıl götürür.Amoled ekran takıntın yoksa iPhone 11 almanı tavsiye ederim.

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
15K etmez o telefon. Ve tasarımı cidden eskidi, kocaman çentik ve çok kalın ekran çerçeveleri...

HellBoy05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
2.el alınacak telefonlara karşıyım. Ha, sıfıra yakın bir iphone 12 olur ona birşey diyemem yine tercih meselesi.
Ben 20 gün önce iphone 11 satın aldım memnunum bence hala alınır, sonuç olarak iphone 14 gelecek olsa da telefon üretimi ve tanıtımı 3 ayda bir olmaya başladı. Bu yüzden aldığınız telefon çok da eski olmayacak :D

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
2.el alınacak telefonlara karşıyım. Ha, sıfıra yakın bir iphone 12 olur ona birşey diyemem yine tercih meselesi.
Ben 20 gün önce iphone 11 satın aldım memnunum bence hala alınır, sonuç olarak iphone 14 gelecek olsa da telefon üretimi ve tanıtımı 3 ayda bir olmaya başladı. Bu yüzden aldığınız telefon çok da eski olmayacak :D

Apple her zaman yılda bir yeni model çıkardı, öyle de devam edecek.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Telefondan anlamıyorsan bozuk hatalı cihaz alma ihtimalin yüksek.

CumaDoganay

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
5
Asıl iPhone alınır mı??? Çok bir matrah birşey yok iphonecılar hepsi ilizyon bir işe yaramayan bir cihaza emsallerindne 6-7 belki 10 kat daha fazla para veriyorsunuz. :)

Reaksiyon puanı
59
Asıl iPhone alınır mı??? Çok bir matrah birşey yok iphonecılar hepsi ilizyon bir işe yaramayan bir cihaza emsallerindne 6-7 belki 10 kat daha fazla para veriyorsunuz. :)
İos işlemcisi hangi telefonda car acaba? 7 - 7 Plus gibi cihazlar hâla sorunsuz çalışıyor ki bunlar 6-7 yıllık cihazlar. Hangi 6-7 yıllık andoid sorunsuz, donmadan çalışıyor. Bende bunu anlamıyorum parası yetmeyen iosu kotuluyor :)

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,989
12 ye çıkmak yerine XS' e düşebilirsiniz bence.

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,509
Kendin Apple alamadığın/kullanmadığın için sebepsiz yere markaya çamur atmak hangi akla reva?

CumaDoganay

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
5
Kendin Apple alamadığın/kullanmadığın için sebepsiz yere markaya çamur atmak hangi akla reva?
Keşke bilmeden hangi akla revalıkla konuştuğunu bende bilsem arkadaşım. iPhone 3-4-5-6 yı yarı gönüllü yarı zorunlu kullanmış adamım. Ben akla reva olarak ios un zorunluluğuna kalıpta bu ios sürümü kullandığın güncel şu programı şu programı artık desteklemiyor dediğinde veya ek olarak sana dananımsal stroge desteği vermediğinde kullanan ve bir üst versiyona para ödeyenlere .....

Hardware mühendisi olarak ve sonrasında software'e geçiş yapmış bir insan olarak beş para verilmez oduna bile sürülmez telefona para veren ve savunanlara akıl erdiremiyorum.

Reaksiyon puanı
59
Keşke bilmeden hangi akla revalıkla konuştuğunu bende bilsem arkadaşım. iPhone 3-4-5-6 yı yarı gönüllü yarı zorunlu kullanmış adamım. Ben akla reva olarak ios un zorunluluğuna kalıpta bu ios sürümü kullandığın güncel şu programı şu programı artık desteklemiyor dediğinde veya ek olarak sana dananımsal stroge desteği vermediğinde kullanan ve bir üst versiyona para ödeyenlere .....

Hardware mühendisi olarak ve sonrasında software'e geçiş yapmış bir insan olarak beş para verilmez oduna bile sürülmez telefona para veren ve savunanlara akıl erdiremiyorum.
yazılım ile ne alakası var peki 6-7 senelik cihaz bile güncelleme alıyor iosta daha ne istiyorsun sen bilader paran yoksa atayım al da sus artık gidip de şagumi aldım 2 aydır sarza takmadim diyen tayfayim desen sasirmam

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,509

Cidden saçmalıyorsun. Yazdıkların gülünç.

Her IOS cihaz en az 6-7 yıl güncelleme alıyor. Sen bir Android cihazı maksimum 5 yıl kullanabiliyorsun zaten? Onlarda 3 yıl yazılım desteği alıyor.

Bunları bir Android kullanıcısı olarak söylüyorum.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008

Mühendisim diyorsun ama profilinde öğrenci yazıyor. Mezun oldun mu?

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,509
Getirin o zaman bana whatsapp çalıştıran 3S 4S 5S jailbrake yapmadan sonra konuşun Daha dünkü çocuklarsınız.
6-7 senelik cihazlar güncelleme alıyor derken işte kendi yazılımında kendi store sına mahkum kalan ota boncuğa bile store dan para vermeye mahkum bırakılan, ödeme yapmadan da kullanamayan kölelersiniz.
Evet kölesiniz çünkü sizi istediği gibi yönetiyor. Açık kaynak kodu olan herşey özgürlüktür.

Yahya, sen anlaşılan çok fazla çakma android cihaz kullanmışsın marka yerine. Her android i de OFW olmasada CFW ile son sürüme yüklseltebilirsin.

Bana gıy guy amatör keman nameleri yapmayın, hepinizi sallarım donumda, para vermediğiniz store bulup ücretsiz beğendiğiniz paralı olan uygulamayı jailbrake olmadan yükleyebilin de sonra karşıma çıkın. Herbokologlar :)
Var evimde iPhone 5S. Çatır çatır çalışıyor. Sen 2013'te çıkan hangi Android telefonu kullanabiliyorsun şuan?

Aynen kardeşim çok çakma android kullandım (Oneplus 9, Samsung Note 10 Plus.).

Kölesiniz falan diyorsun ya, ya bende Android kullanıyorum. Anlamıyor musun? Sen maksimum 4 yıl çalışan cihaza para veriyorsan, 7 yıl rahat götüren cihazlara ve o cihazı kullananlara laf atamazsın.

Evet ota boncuğa para veriyorum, senin gibi korsan uygulama indirmiyorum.

Önce terbiyeni takın! Sizin gibilerin zekâsı ancak Android fanboyluğuna yeter.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
59
Var evimde iPhone 5S. Çatır çatır çalışıyor. Sen 2013'te çıkan hangi Android telefonu kullanabiliyorsun şuan?

Aynen kardeşim çok çakma android kullandım (Oneplus 9, Samsung Note 10 Plus.).

Kölesiniz falan diyorsun ya, ya bende Android kullanıyorum. Anlamıyor musun? Sen maksimum 4 yıl çalışan cihaza para veriyorsan, 7 yıl rahat götüren cihazlara ve o cihazı kullananlara laf atamazsın.

Evet ota boncuğa para veriyorum, senin gibi korsan uygulama indirmiyorum.

Önce terbiyeni takın! Sizin gibilerin zekâsı ancak Android fanboyluğuna yeter.
Ne yapsın be bro açlıktan kokuyor ağzı parası androide yetiyor. İosa sallıyor ?