iPhone 11 4 ayda %96 pil sağlığı

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
5
Merhaba arkadaşlar, 6 Haziran’da iPhone 11 aldım. Ve bugün pil sağlığım %96’ya düştü. Telefonu gerçekten çok dikkatli kullanıyorum, çok uygulamam da yok. Günlük ortalama ekran sürem de 3-4 saat. Hızlı şarj adaptörü kullanıyorum, telefonda oyun yok. Şarj aralığıma da çok dikkat ediyorum. Ekran parlaklığımı da hep düşük kullanıyorum. Başkalarından görüyorum 4 ayda 99’da kalanlar var. Neden böyle oluyor, daha hızlı düşmemesi için ne yapabilirim, yardımcı olur musunuz.

ArZ|DELETE

Doçent
Reaksiyon puanı
365
Kronikmiş galiba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mercan Resifi

Asistan
Reaksiyon puanı
103
Bence hızlı düşmüş arkadaşım 1 yıldır kullanıyor %96 pil sağlığında şu an. Emin değilim ama sanki bu hızlı şarjlar telefonun pil sağlığını hızlı düşürüyor gibi.

Darkness3472

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Merhaba arkadaşlar, 6 Haziran’da iPhone 11 aldım. Ve bugün pil sağlığım %96’ya düştü. Telefonu gerçekten çok dikkatli kullanıyorum, çok uygulamam da yok. Günlük ortalama ekran sürem de 3-4 saat. Hızlı şarj adaptörü kullanıyorum, telefonda oyun yok. Şarj aralığıma da çok dikkat ediyorum. Ekran parlaklığımı da hep düşük kullanıyorum. Başkalarından görüyorum 4 ayda 99’da kalanlar var. Neden böyle oluyor, daha hızlı düşmemesi için ne yapabilirim, yardımcı olur musunuz.
Benim 11 4 ay boyunca 99 da kaldı 5. Ayında 96 ya düştü şuan 6. Ayım galiba 95 ama her zaman yoğun kullandım yapıcak bişey yok zamanı gelince mecbur değişicek piller zaten

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
767
Pili kafaya takma derim telefonun keyfini çıkar değişe bilen bir parça ne de olsa kendini sıkmana değmez.