iPad Üzerinden Bilgisayarınızı Kontrol Edin

Bu konuyu okuyanlar

alenss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tabletler ne kadar özelliğe sahip olsa da bilgisayarımız hepimiz için ayrı bir yere sahiptir. İşte İpad'den de bu zevki yaşamanız için TeamViewer Apple üzerinden de bir uygulama çıkardı. Evet o bildiğimiz TeamViewer.

Yüklemesi ve kullanımı oldukça basit, zaten olayı çekici kılan da bu. Başka programlar var mıdır bilmem, ki elbette vardır, onlardan bir adım önde bu basit işletimiyle.

Uygulamayı tabiki iPhone üzerinden de yapabilirsiniz fakat o küçük ekranda işkence çekmenizi tavsiye etmem.

Uygulamaya gelince; ilk olarak belirtmeliyim ki hem ücretli hem de bedava olamak üzere iki ayrı uygulaması AppStore'da bulunmakta. Ben tabiki bedavayı yükledim ama bi Türk olarak paralısına da bakmaktan kendimi alı koyamadım. Paralısı hatırladığım kadarıyla 130$'ın üzerinde. Ne farkları olduğunu araştırsam da bulamadım. Yinede ne fark eder bal gibi bedava olan da işimi görüyor diye geçiştirdim.

Uygulama tabiki bilgisiayar kalitesinde değil, TeamViewer kullananlar bilir, normal bilgisayar hızının bir hayli altında, yinede biz sana otur bütün işlerini uygulama üzerinden yap demiyoruz öyle kısaca müzik açma kapama, fotoğraflara bakma işi için uygun...

Sonuç olarak kolay ve güzel bir uygulama, size teknolojinin gücünü ve yaşamı nasıl kolaylaştırmak istediğini gösteriyor...

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
paralı olan ticari sürüm. yani bu işten para kazanan şirketler için vs falan.
aralarinda bir fark yok,
örnegin ev için aldığın dagitürk aboneliğini gidip toplu bir yere kurup kahveye restauranta futbol izlemenin yasak olduğu gibi