Yardım iPad şarj bitmeden kapanma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
iPad’imin son günlerde bir sorunu var iPad bazen %14 şarjda şarj bitti diye kapanıyor şarja takıyorum sonra açıldığında %18 şarj olmuş oluyor bazen ise normal bir şekilde %1’e gelince kapanıyor bu sorun ne olabilir nasıl halledicez?

PatronBey

Asistan
Reaksiyon puanı
102
iPad’imin son günlerde bir sorunu var iPad bazen %14 şarjda şarj bitti diye kapanıyor şarja takıyorum sonra açıldığında %18 şarj olmuş oluyor bazen ise normal bir şekilde %1’e gelince kapanıyor bu sorun ne olabilir nasıl halledicez?
Bataryadan kaynaklı bataryanın ömrü dolmuş değişmesi gerek

ThorJ

veritas
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
iPad yepyeni ve batarya performansında düşme yok bence ömrü dolmamıştır alalı 1 yıl bile olmadı
O sorun daha önceden kullandığım 6s Plus cihazımda da oluyordu, garantiye verdiğimde değişim kararı çıkmıştı. Göndermenizi öneriyorum.

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Dün gece şarja taktığımda şarj olmadı sonra sök çıkar sök çıkar bir şekilde şarj etmeyi başardım bazen şarj ediyor bazen etmiyor kabloyu oynatınca sanki temassızlık varmış gibi oluyor halbuki şarj kablosunda veya adaptörde bir sorun yok çok ilginç pazartesi götüreceğim benim şüphelendiğim konu şu ben iPad'i çok fazla şarjda kullanıyorum ve pubg gibi cihazı zorlayacak oyunlar oynuyorum belkide ben bozmuşumdur bilemiyorum