Bu konuyu okuyanlar

havagi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Adobe Illustrator'da Vektörel Portre çiziyorum ve bunu bir adım ileri taşımak için çizim kalemli ipad almayı düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum fiyatta çok uçmazsak sevinirim

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Adobe Illustrator'da Vektörel Portre çiziyorum ve bunu bir adım ileri taşımak için çizim kalemli ipad almayı düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum fiyatta çok uçmazsak sevinirim
Yaklaşık kaç liralık bir bütçeniz var acaba?

®Shift®

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,806

havagi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
4K'ya iPad bulunur ancak kullanacağınız programlar için Air 4 tavsiye ediyorum.
İkinize de teşekkür ediyorum, 4-4.5 bin civarı fiyat için de önerilerinizi söyleyebilir misiniz? Biraz daha araştırıp duruma göre değerlendirme yapmak istiyorum da
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkinize de teşekkür ediyorum, 4-4.5 bin civarı fiyat için de önerilerinizi söyleyebilir misiniz? Biraz daha araştırıp duruma göre değerlendirme yapmak istiyorum da
2. El piyasasına da göz attım biraz, Ipad Pro 10.5 modeli nasıldır sizce

havagi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Ipad air 4 alabilirsiniz fakat kaleme bütçe kalmıyor sanırsam.
Evet bu yüzden daha ucuz modellere bakmak durumundayım maalsef ki. Kendim öğrenciyim bu bütçeyi bile zor yarattım malumunuz Tr. Almışken de çok kötü bir şey de almak istemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ipad 8. nesil alabilirsiniz.
Beni 2-3 yıl götürebilir mi sizce Ipad 8. nesil, pek anlamıyorum açıkçası tabletlerden

Xinzu

Doçent
Reaksiyon puanı
898
Evet bu yüzden daha ucuz modellere bakmak durumundayım maalsef ki. Kendim öğrenciyim bu bütçeyi bile zor yarattım malumunuz Tr. Almışken de çok kötü bir şey de almak istemiyorum
Maalesef Ipad 8.nesil'den başka şansınız yok, ya 2.el air alacaksınız ya da bunu. Android'i hiç karıştırmıyorum zaten:)

havagi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Maalesef Ipad 8.nesil'den başka şansınız yok, ya 2.el air alacaksınız ya da bunu. Android'i hiç karıştırmıyorum zaten:)
Air 4'ün 2.eliyle sıfır arasında neredeyse fark yok bunu pek anlayamadım, Ipad pro 10.5, air 3 modelleri falan var 2. elde ama tabletlerden pek anlamıyorum dediğim gibi

Xinzu

Doçent
Reaksiyon puanı
898
Air 4'ün 2.eliyle sıfır arasında neredeyse fark yok bunu pek anlayamadım, Ipad pro 10.5, air 3 modelleri falan var 2. elde ama tabletlerden pek anlamıyorum dediğim gibi
Ben sizin yerinizde olsam biraz daha bekleyip bütçemi artırırdım, yada 8. nesil alır geçerdim.

Birbilenn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İpad olurda fiyatta uçmamak olur mu :) Apple olsun derseniz ipad air 4.nesil iyidir. İpad 8.nesilin ikinci elini alacağınıza air 4.nesilin ikinci elini alın derim. Apple şart değilse alınabilecek en iyi kalemli tabletler şunlar; Galaxy s6 ve s7 plus, Huawei matepad ve matepad pro.