iPad Mini 2 mi, iPad Mini 4 mü ?

Bu konuyu okuyanlar

MustafaOksuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Merhaba,
Genel olarak sosyal medya ve forumlarda gezmek için bir tablet almayı düşünüyorum.
Apple almaya karar verdim ancak bir kaç konuda kafam karıştı.
iPad Air 2, işlemci olarak gerçekten çok iyi çalışıyor. Ancak ekran boyutları oldukça büyük olduğu için direk mini modellerine bakmaya başladım.
iPad mini 2 ve iPad mini 3 resmen aynı tek fark touch ID, onun içinde yaklaşık 300TL gibi bir fark vermek istemiyorum.
O yüzden iPad mini 2 ve iPad mini 4 arasında kaldım.
iPad mini 2 işimi görür mü ? Yoksa almışken iPad mini 4 mü almalıyım ?
Şimdiden Teşekkürler.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Ben geçen ay iPad mini 2 aldım, en az 10 saat ekran süresi alıyorum, forumlarda ve interntte takılmak için aldım bende film açıyorum v.s. ben işlemcinin eksikliğini görmedim, bir tek takılma olmuyor, gayet stabil ve bataryası muazzam, bence hiç gerek yok mini4'e, ayrıca kameradan fazla birşey bekleme bunu belirteyimde.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
iPad Air kullanıyorum en az 3 gün gidiyor . Mini 2 ile Mini 4 arasındaki tek fark Mini 4 daha fazla güncelleme alır ama bu çok ta önemli değil. Ha bir de Touch İd var senin için önemli mi bilmiyorum.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Birde ben iPad mini2 yi 780TL ye aldım 900 TL verme sakın bu cihaza. Kampanyaları araştır.

ahmetfante

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ipad mini 2 kullaniyodum ekrani kirildi mini 3aliyim dedim sanki apple oyle bir cihaz satmamis gibiydi hic biyerde yoktu applesitesinde bile mini 2 var 4 var sonra 4 e baktim guzel cihaz ama cok mini 2 den farkli deil aralarindaki farki anliyamazsin touch id flas falan disinda bende gittim fiyati mini 2 ye yakin performansi mini 4 de yakin az kullanilmis sim kartli bir apple air aldim 900 tl ye benim size tavsiyem bu

MustafaOksuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kamera konusunda hiç işim olmaz. Tablet kameralarının kalitesi belli zaten. Genel olarak memnunsunuz. Ki aşağı yukarı aynı işler için kullanıyoruz. Teşekkür ederim. Bu arada kesinlikle vermem 900 tl. Dediğiniz gibi, teknoloji marketlerde indirim kovalıcam artık

eksen06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ipad mini dokunmatik ekranı çatlamıştı ekran camını değiştirdikten sonra ipad kendiliğinden ara ara kapanıp elma işareti geliyor sonra açılıyor. neden olabilir? cam çatlak olduğu zaman bile sorunsuz çalışıyordu.
sıfırlama yaptım yine aynı.

Son mesajlar