iPad Air 64Gb WiFi 4. Nesil

Bu konuyu okuyanlar

TheMedusa

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Hepsiburadada tabletle birlikte alınca pencil 759 TL oluyor magic keyboard 2 998 liraya düşüyor hangisini tercih etmeliyim ve tablet alınır mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fikri olan yok mu bruh ):

Oyunlarda kasma yaşar mıyım ve kaç denen kullanırım

Son düzenleme:

madSlowly

Profesör
Reaksiyon puanı
1,759
Tablet alınır güzel. Ben olsam Apple Pencil Tercih ederdim.

TheMedusa

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Tablet alınır güzel. Ben olsam Apple Pencil Tercih ederdim.
işte kararsızım hem renkte hem aksesuarlarda renk mavi düşünüyorum ama mesela kalemle yaptığını parmaklada yapabiliyorsun ama klavyeyle yaptığını asla

ve baya ucuz oluyor birlikte alınca şimdi pencilli veya keyboardı para biriktirince almaya çalışsam ohoo

TheMedusa

Doçent
Reaksiyon puanı
416
sizce renk olaarak hangisi

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Kalem olarak apple almana gerek yok bence daha uygun bir şey alırsın çok lazım olursa, klavyeye de gerek yok ama çok almak istiyosan klavye al bence. Klavye kılıflı oluyo sanırım?

Mavi, yeşil, uzay hoş duruyor. Uzay'ın kasası hasar alırsa çok belli olur ama diğerleri açık renk olduğu için belli etmez.

TheMedusa

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Kalem olarak apple almana gerek yok bence daha uygun bir şey alırsın çok lazım olursa, klavyeye de gerek yok ama çok almak istiyosan klavye al bence. Klavye kılıflı oluyo sanırım?

Mavi, yeşil, uzay hoş duruyor. Uzay'ın kasası hasar alırsa çok belli olur ama diğerleri açık renk olduğu için belli etmez.
ben yeşil düşünüyorum zaten klavye seninde dediğin gibi kılıf işlevide görüyor renk belli olmaz çok ve zaten bende rotring 800+ var onu kalem gibi kullanabilirim